Vaikka kuuluukin siihen äärimmäisen pieneen osaan naisista, jotka ovat pystyneet säilyttämään pantavuutensa rippeet 35 iässäkin eli naiset, jotka olivat huippuvuosinaan tyrmäävän kauniita
Kyllä näillä on kuitenkin eroa kuin yöllä ja päivällä
http://img004.lazygirls.info/people/kirsi_ranto/kirsi_ranto_kirsi_ranto_57_JHhSJQi.sized.jpg
tässä ollaan jo pahasti mature-osastoa ja ikä alkaa näkyä jo huippugeeneilläkin varustetussa naisessa
http://kirsiranto.net/files/2016-07/kirsi-kauai-portraits-1.jpg
Tietysti suurin osa naisista rusinoituu jo alle 30 vuotiaana, jotkut jo alle 25 kuten yksi kamunaiseni.
Kyllä näillä on kuitenkin eroa kuin yöllä ja päivällä
http://img004.lazygirls.info/people/kirsi_ranto/kirsi_ranto_kirsi_ranto_57_JHhSJQi.sized.jpg
tässä ollaan jo pahasti mature-osastoa ja ikä alkaa näkyä jo huippugeeneilläkin varustetussa naisessa
http://kirsiranto.net/files/2016-07/kirsi-kauai-portraits-1.jpg
Tietysti suurin osa naisista rusinoituu jo alle 30 vuotiaana, jotkut jo alle 25 kuten yksi kamunaiseni.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Voi ikis parka, kun lyödään kasvoihin. Tai sitten on tulossa vuosikymmenen nettimatsi. :-)
ei tarvitse matsata kun kaikki näkee että nallin kuva on ajoilta ennen pitkää selibaattia ja sitäkautta tervehtymistä. Kun kaikki ex.mies vaikutukset poistuu kehosta voi nainen kukkia kuin nuorempana :)
Huippugeenit?!
Ihan tavallinen bööna.
Joo, hyi kauhistus, silmäkulmissa on muutama naururyppy.
Jep, nätti on kasvoiltaan yhä.
Vartalo ei ole samalla tasolla kuin nuorempana, vaikka toki MILF-osastoa onkin :D
Kyllähän tuota tökkis.
Unohdit selibaatin vaikutuksen, tässä tuore kuva:
http://is.mediadelivery.io/img/628/537ddf06948a4ca19a39dc15b9b676b6.jpg
Siinä rypyt siliää kun nainen malttaa olla selibaatissa ja välttää jännäsuhteita, Kaunis nainen on minusta tuossa ja kelpaisi kyllä.
Sanoisin ettei selibaatti sovi Kirsillekään, vaikuttaa kuvassa tekopirteältä.
Kaikkien naivistien esi-isä.
Nimenomaan!
Selibaatti on sinkkunaiselle itsestäänselvä olotila. Nainen saa harrastaa seksiä vain oman miehensä kanssa molemminpuolisesta rakkaudesta, nainen joka toimii toisin pitäisi polttaa elävältä.
Selibaatti ei siis ole yhtään sen enempää uutiskynnyksen ylittävät asia naiselta kuin suihkussa käyminenkään vaan itsestäänselvyys.
Oletko oikein palstan pillupoliisi?
Entäs Kim Kardashian?
Liian iso perse ja tyrkky.
Kim Kardashian on kuvottava.
Naama on siloinen ja rypytön.
Naama on kuin perse.
Varmaan hänellä kuitenkin on ollut pitkän pitkiä selibaattikausia, kun se naama kerran on noin siloiseksi silinnyt. Näin täytyy olla, jos ikistä uskomme, ja miksi emme uskoisi?
Kirsi on 50 vuotiaanakin pantavan nätti nainen. Olen aina miettinyt että millaista olisi nussia tuollaista julkkis naista. antaako ne takaapäin nussia tai ottaako ne suihin ja saako laueta pilluun?
Niinpä, jos Kirsi näyttää tuolta nyt niin varmaan ei tarvitsisi lähteä vieraisiin vanhemmitenkaan, juuri siksikin tykkään kun arvostan pysyvyyttä.
Hienoa, siihenkin siis vaikuttaa naisen ulkonäkö. Oletetaan, että olet ollut pitkässä suhteessa, ja kun te molemmat vanhenetta, näin käy kaikille, sinä lähdet vieraisiin, kun nainen vanhenee eikä silmääsi enää miellytä. Oletpa todella kiltti ja kunnollinen, etkä ainakaan uskollista ja pysyvää suhdetta arvosta.
Tottakai kaikki vaikuttaa kaikkeen mutta siinä juurikin tulee se minun kiltteys & kunnollisuus että haluan naisen jonka luota ei tarvitse vieraisiin lähteä tai sitten olen mieluummin ilman jos en sellaista saa.
Eli: sinä et ole kiltti ja kunnollinen, ainoastaan itsekäs.
Kyllä mä Kirsiä panisin ihan koska tahansa, mutta hiukan olen huolissani hänen päänsä kunnosta. Kun hän näkee niitä näkyjään ja enkeleitään kaikkialla niin väkisinikin tulee mieleen että hänellä taitaa olla aika paljon kusta korvien välissä.
Naisen korvien väli on yhtä tärkeää kuin jalkoväli.
Itse Joe Bobkaan ei olisi keksinyt yhtä nokkelaa faktaa, eli ilmiselviötä.
(Hihitystä)
En itse edes tiennyt kuka kyseinen Ranto oli, mutta löysin hyvän kuvan. Ajallisesti ja aktuaalisesti Joe Bobille on yhdentekevää, mikä tilanne tänä pnä on.
(Hihitystä)
https://www.google.fi/imgres?imgurl=http://img002.lazygirls.info/people/kirsi_ranto/kirsi_ranto_kirsi_ranto_138_fCa82S8.sized.jpg&imgrefurl=http://www.lazygirls.info/Kirsi_Ranto/Kirsi_Ranto_138_fCa82S8&docid=yzZ6Kqus2oHBMM&tbnid=wxIvDOPdIesvKM:&w=640&h=427&client=ms-android-huawei&bih=280&biw=598&ved=0ahUKEwjp-eKf16fPAhULjywKHT9-DlcQMwh5KE0wTQ&iact=mrc&uact=8
Merellisenä ihmisenä Joe Bobille nainen ja vesi ovat kuin synonyymit olematta niitä.
(Reps)
Kaan
Miksi näitä pääteliitteitä tai lisäosia pitää liimata muuten niin täydelliseen sanaan kuin Joe Bob?
(Hirn)
ilman meikkiä
http://1.bp.blogspot.com/-o1NjypS3FYo/TyUuEH6WCRI/AAAAAAAAB7I/CDMT5I2vEq8/s1600/IMG_7576.jpg
Mascaraa ja huulipunaa on tuossakin kuvassa. Meikkivoide ja luomivärit puuttuu.
Johanna Kurkela on syntynyt 1985, aika nätti rusinaksi.
http://im.mtv.fi/image/1170148/landscape16_9/1024/576/a8a762b44d87314c138d2c172480ac4c/up/1542616.jpg
Taavitsainen on syntynyt 1968..vertaiun vuoksi.
http://im.mtv.fi/image/5923010/landscape16_9/752/423/f55e20dd4e728a966d0ceb7a9a5b0a1b/Xj/marita-taavitsainen-1-6-2016-2.jpg
Taavitsaisesta muistan hyvät ja isot keuhkot.