Sääntömafia räksyttää turhaan muka stuxneetin kopioviestiestä. Sehän itse haluaa niitä kun poistattaa sääntöjen mukaisia viestejä. Ja sääntöjen mukaisia viestejä ei ole kielletty kirjoitaamasta, niinkuin stuxnet on monesti sanonut ja sehän on totta. Kaikkien pitäisi kirjoittaa uudestaan ne viestit mitkä on poistettu vaikka niissä ei ole mitään sääntöjen vastaista, niin moderaattorit vähän miettis kannattaako sitä poistella. Ja miksi v----ssa ne niitä poistelee? Ydinvoimapalsta on saatu aivan pilalle.
Sääntömafia räksyttää turhaan
sääntömafia.v----un
4<50
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Komppaan! Asiallinen kommentti! MITÄÄN järkeä täällä rikollisesti riehuvilla SUPO-sinisontaajien toiminnassa ei ole täällä aikoihin ollut!
Moiset veroillamme loisivat miljoonapalkatut kaikki täältä linnatuomiolle Jari Aarnionsa kanssa!
Laholatvalla on jääneet lääkkeet ottamatta. Näköjään myös poliisit saavat osansa edelleen hänen kaunastaan kun kuskasivät tätä mätää läjää ambulanssiin avustaen sen henkilöstöä.Kaunaista sontaa näköjään riittää edelleen.
Olen päätynyt siihen tulokseen, että stuxnet, mattikarjala yms. ovat todellisuudessa ydinvoiman vankkoja kannattajia. Täällä he vetävät tuota ydinvoimavastaista übertyhmän roolia, jotta kukaan ei haluaisi olla heidän kanssaan samassa porukassa.
Sääntömafia on olemassa, uskokaa jo
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14502629/saantomafia-on-olemassa