suomesta voisi tulla

yhdysvaltojen 51 osavaltio. (yx mahis)
764
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin voisi, mutta Li Andersson Sauli ja mie emme myy rekkkakuormallisellakaan riihikuivia taalan seteleitä.

Äänestä

Ennen pilkkasin pikkusen jenkkejä. Ihan vain pikkusen..mut nykyään pilkkaan Suomea. on tästä tullu niin roistojen maa. Jenkki good suomi bääd. Koskahan tulis se vallankumous ja euuusta irtautuminen?????

Äänestä
  • Tulis Putin ja pelastais meijjät noilta jenkkihomoilta. Samoten lähtis kaikki Afrikan lottovoitot kotionsa, kun Vladimir hoitais jutun.

    Äänestä

Olen tullut 36vuotta kestäneen elämäntaipaleeni aikan siihen tulokseen. Ettät ulkoon venäjä..poliitikkopaskat köyhdyttää meidät kuitenkin..oloin lapsi kun kekkonen kuoli mut silti..

Äänestä

Onhan niitä muitakin kandidaatteja jonossa ennen pientä ja sitkeätä Suomea.
Se tähti numero 51 saattaisi olla:
a)Puerto Rico
b)Kuuba
c)New Yorkin kaupunki
d)UK eli Iso-Britannia (nyt kun tekevät sen Brexitin, niin pakka on taas siltä osin auki)

Äänestä

Mikä teitä vaivaa? Menkää nukkumaan.

Äänestä
  • Ei se ole ruohosipuli, mitä vemppaat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


patsas kirjoitti:

yhdysvaltojen 51 osavaltio. (yx mahis)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu