Putin pelkää ihmisiä

Putinin uusin kontrollijärjestelmä:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001920032.html
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Muistelkaapa Hitleriä ja muita sairaita sekopäitä. Mitä jokaisen heidän lähipiiriinsä kuuluneen olisi kannattanut ja pitänyt tehdä? Luulisi jonkun tervejärkisen jo tunnistavan oireet ja hoitavan Putinin pois sikailemasta. Sitähän kaikki toivoisivat! Myös Venäjällä.

Äänestä
  • Olit hitlerin läheinen ystävä kun tiedät hänet sellaiseksi? Kuka se sanoikaan, että kuka Putinin jälkeen tulee...? Putinia tulee vielä ikävä! Mutta pysy sinä sairas mies parka siellä natopalstallas. Yrität levittää venäjävihaa ja sitä kautta kristityt sotaan toisiaan vastaan islamin edessä! Tuolla nauraa jo muhammedikin!

    Äänestä

  • Taas palstan amispelle vauhdissa! Tutustu historiaan ja pidä pääsi kiinni asioista joista et ymmärrä mitään.

    Äänestä

Iha normaalia, onhan suomessakin Poliisilla lupa tappaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kurvinkundiI kirjoitti:

Putinin uusin kontrollijärjestelmä:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001920032.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu