Älkää vastatko pastan räyhiksille

Palstan homottajat ja Räyhikset; Repe Ruttotollo, mummomuori, MrMorden_, sage, torre, Pe.ku, qwerty, he-ma, YksinkertaistaEiköVain, netpunk , Ja.taaskin.asialinjalle
ja monet muut ovat täällä vain päätään aukomassa ja solvaamassa uskovia. Antaa heidän räyhätä keskenään eikä vastata heille niin rauhoittuvat ja saadaan palstasta asiallisempi!
1252
4Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ja taaskaan kukaan ei välitä siitä mitä käsket. Miltä tuntuu olla tuollainen mitättömyys? :D

Äänestä
  • Surullisinta on, että Räyhis ei edes itse tottele itseään, kuten taas saamme nähdä.

    Äänestä

montako asiallista kommenttia "palstarauhaa" tuhansine eri nicceineen on tänne koskaan kirjoittanut?
nolla.

Äänestä

Tälle palstalle on kerääntynyt porukka uskovia vihaavia ateisteja ja homoja!

1Äänestä
  • jos se sinua häiritsee niin pysy pois palstalta....

    Äänestä

  • Totta. Luulevat saavansa uskovat pois tältä palstalta tuolla alhaisella käytöksellään. Mutta me julistamme evankeliumia heiltä kysylemättä.

    1Äänestä

  • UskoVainen_ kirjoitti:

    Totta. Luulevat saavansa uskovat pois tältä palstalta tuolla alhaisella käytöksellään. Mutta me julistamme evankeliumia heiltä kysylemättä.

    Ja kaikki sanoivat AAMEN!

    Äänestä

Onko pastan räyhikset joku uusi pastamauste?

Äänestä
  • Se saa hyvänkin pastan maistumaan paskalta.

    Äänestä

  • RepeRuutikallo kirjoitti:

    Se saa hyvänkin pastan maistumaan paskalta.

    kyllä, te räyhikset muutatte paskaksi kaiken mihin koskette.

    1Äänestä

Turha alkaa niiden kanssa jankaamaan koska eivät ole täysissä sielun ja ruumiin voimissa!

Äänestä

Emme vastaa - hieman vain kiusaamme heitä kun se on niin kivaa!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


palstarauhaa kirjoitti:

Palstan homottajat ja Räyhikset; Repe Ruttotollo, mummomuori, MrMorden_, sage, torre, Pe.ku, qwerty, he-ma, YksinkertaistaEiköVain, netpunk , Ja.taaskin.asialinjalle
ja monet muut ovat täällä vain päätään aukomassa ja solvaamassa uskovia. Antaa heidän räyhätä keskenään eikä vastata heille niin rauhoittuvat ja saadaan palstasta asiallisempi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu