Kallista leikkiä sijoitettiin väärään hevoseen

Nimittäin se, että Nazima perheineen voidaan laittaa takaisin omaan kotimaahansa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Seköpää väärällä palstalla - vai mitä ?

Äänestä
  • Niinhän tuo pallopaitainen idiootti on

    Äänestä

Pitäisi viedä sinne aasin selässä. Se maksaa ja perse tulee kipeeks.

Koti..Islam ja Isänmaa kunniaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ErkkiMerkkikö kirjoitti:

Nimittäin se, että Nazima perheineen voidaan laittaa takaisin omaan kotimaahansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu