Trump liittäisi Usan Venäjään

Antaisi koko maan Putinille taistelutta
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ämmä-Clintton antaisi koko maan apinoille, zimpansseille.

Äänestä
  • Turmp on samanlainen ämmä kuin eräs Jussi hallapee

    Äänestä

Aloittaja on sekaisin, liekkö tämä Nato-trolli joka luo uhkakuvia kaikille ja kaikista.

Äänestä

tRump antaisi Suomen ja entiset itäblokin valtiot äitivenäjälle koska venäjän "isoäiti" tukee trumpin vaalikampanjaa.

Äänestä

usan liittäminen venäjään on erinnomainen asia.sitten hän yhdysvallan armeijiakin menee mukaan.

Äänestä

Voi paska! Itämerellä on kuitenkin kummankin maan joukkoja. Sitten kun ne on samalla puolella, niin sittenhän me vasta kusessa olemmekin! Toivotaan että hilleri voittaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


donaldrump kirjoitti:

Antaisi koko maan Putinille taistelutta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu