Vasurifeministit marssivat raiskaajien puolesta

ensivikoonloppuna,raiskatusta ei puhuta sanakaan kun viisi turvapaikanhakiaa raiskasi rullatuolissa istuneen naisen erikoista julmuutta käyttäen . Tämä osoittaa kuinka alas tämä puolue on mennyt.
556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaaleissa tulee suvakkihuora puolueelle turpaan oikein kunnolla ja se on teille oikein .

Äänestä

Siellä missä on Vasemmisto siellä tyhmyys tiivistyy.

Äänestä

Näin se on ollut aina miksikä se siitä mihinkäänmuuttuisi .

Äänestä

Tällaisesta mielenosoitusta ei ole kuin rajakkien nyrjähtäneessä mielikuvituksessa.

Äänestä

Gotlannissa varmaan ollaan hiljalleen sitä mieltä, että se ei olisi pelkästään huono asia, jos Putin tulisi ja vallottaisi saaren, kuten joskus pelotellaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raakalaispuolue kirjoitti:

ensivikoonloppuna,raiskatusta ei puhuta sanakaan kun viisi turvapaikanhakiaa raiskasi rullatuolissa istuneen naisen erikoista julmuutta käyttäen . Tämä osoittaa kuinka alas tämä puolue on mennyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu