..viinan ja oluen juonti loppu pikapuoliin kaks viikkoo sitten mutta vatsa on tullu jäädäkseen..perkele.. ja nyt on perjantai..saakeli..
en halua juicen vatsaa
5
<50
Vastaukset
- a.no
Siis ei voi alkoholilla olla mitään tekemistä vatsan kasvun kanssa. Kaikki puliukothan ovat hoikkia ja terveen näköisiä ulkoilmaihmisiä. Kysymys on varmaan elimistön oman hormonitasapainon muutoksesta.
Joo ne liikkuu varmaan aika paljon lämpimikseen eikä syö paljon mitään. Mä syön normaalisti ja liikun kyllä paljon. Onko hormonitasapainoni siis sekasin? apua. kohta kasvaa tissit oluen vuoksi..eiku mä lopetin ei maistu enää olut. kiintiö täys..kaks viikkoo sitte..
- lökitön_apea
mut näiden harmaiden päivien ja pimeän keskellä sentään glögi maistuu nenänvalkaisijallekin.
sen pikaglögin valmista nopsaan itsekin. ostat kaupan pakastealtasta karpalopussin, pudotat koskispulloon karpalon ja nautit glögin kylmänä.ei hätää..lonkro ja bisse maistunu normaalisti jöäämistössä pikkudrinksuputeleita sekä jarzebiakkia ja jottais slovitsii..sekä dry vodkaa 2 kyl unet tukllloo..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi1981825Martinan firma haastettiin käräjille
Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.2611775- 841132
Miksi haluat satuttaa
Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano281131- 741070
- 1171030
- 861021
Martina makkarankuori päällä
Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose158966Millainen ihminen linda brandt-ahde on
Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta38944- 59897