Nato-vastainen presidentti Suomeen vuonna 2018

Jos haluat Suomelle aitoa itsenäisyyttä ja itsemääräämisoikeutta kannattavan presidentin, laita nimmari >> http://www.adressit.com/itsenaisyyspresidentti2018
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Matti Vanhanen on älykäs ulko- ja puolustuspolitiikassa, älykkäämpi kuin Sauli Niinistö.

Matti Vanhanen sekosi naiseen, Sauli Niinistö pikkutyttöön.

Äänestä

Hei, en ole Natoa vastustavaa presidenttiä, äänestän pelkästään ehdokkaita, jotka hakevat rakkautta, rauhaa, sivistystä ja oikeudenmukaisuutta. Siis Natolle kyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itsemääräämisoikeus kirjoitti:

Jos haluat Suomelle aitoa itsenäisyyttä ja itsemääräämisoikeutta kannattavan presidentin, laita nimmari >> http://www.adressit.com/itsenaisyyspresidentti2018

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu