Poistetaanko täältä keskusteluja joissa vihdin

mielenilmauksesta-

10

164

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3-9

      Tuntuvat poistavan. Muiltakin palstoilta on hävinnyt Suomi Ensin -tilaisuuksia koskevat ketjut. Onko asialla vihapoliisit vai kuka, ei ole tietoa. Ehkä tämäki ketju häviää.

      Vihdissä näytti olevan huono kenttä. Livestream toimi ulkona hyvin, mutta sisältä ei toiminut enää. Olisi mukava tietää, minkä operaattorin liittymä oli streamaajalla käytössään.

      • Mitä.tambioita

        Mitä valitat lähetys oli riittävän hyvä alusta loppuun.Oli nautinto seurata hauturin esiintymistä .MUtta missä kamelin taluttaja,lämmittikö ulkona teltaa kamelinpaskalla?.


      • älämassapostita

        Jos on typerä, eikä ymmärrä mitä säännöissä sanotaan massapostituksesta, niin silloin ne poistetaan.


    • rouva_

      Ainoastaan sitten mv-lehdestä saa infoa noista miekkareista.

    • bnmjhb
    • jepjepppp

      Huomenna Forssan mielenosoitus

    • keskustelitilsisuus
      • tghbg

        Hyvä, että tapahtuma saatiin talteen, vaikka livelähetys lakkasi toimimasta sisätiloissa.


    • tietoo.on

      > Onko asialla vihapoliisit vai kuka, ei ole tietoa.

      Sosiaalidemokraatit ja vasemmistoliittolaiset, jotka ovat tämän palstan ja hyvin monen muun asianne "moderaattorit". Herätkääpä näkemään tihulaiset, joiden "palveluita" rakastatte yli kaiken.

    • pitääharjotella

      Täällä ei hyväksytä kansan kiihottamista yms. joten käyttäytyminen pitää osata.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      51
      1001
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      16
      881
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      501
      799
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      737
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      42
      664
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      619
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      596
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      166
      553
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      540
    10. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      57
      518
    Aihe