Olet alhaisista alhaisin Niccivaras. Odotan kohtaamistamme muualla...
NOT: Kohta tulee sitten turpaan ja julkisuutta
mieronluoma__
1780
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Yritätkö olla muka ovela, kun esiinnyt mieronluomana heti kun rekisteröin nimimerkin jotta et enää pääse feikkaamaan kauhavan keisaria hänen omalla nimimerkillään?
Olet säälittävä kurja feikki kaikin puolin. Oikea mieronluoma ei väkivallalla uhkaa, mutta sulle on iranissa varattu puolueeton oikeudenkäynti kun seuraavan kerran meet sinne matuja haalimaan. http://www.nykysuomi.com/index.php/2016/10/27/suomalaisnostureilla-hirtetaan-iranilaisia/
Tapaamisiin
http://mvlehti.net/2016/10/28/migrin-sopimukset-romuttavat-sisaministerion-talouden-onko-spr-rikollisjarjesto/
--Emminä näköjään sittenkään ihan suotta tuota Ronkaista äänestäny viime eduskuntavaaleissa...
--Kyllä täällä Satakunnassa silmät on JO auenneet ! Paikallisen L...l - myymälän edessä SPR:n keräyslippaaseen ei kilahtanut KOLIKKOAKAAN koko päivän aikan edellisessä valtakunnallisessa keräyksessä !
http://mvlehti.net/2016/10/28/juho-eerola-teki-eduskunnassa-kirjallisen-kysymyksen-sdpn-jihadismikytkoksien-vuoksi/
--Jokaisen puolueen moraali Suomessa on mennyt alaspäin kuin lehmänhäntä, mutta SDP on kuitenkin voittaja tässä lajissa. Pidemmän aikaa on jo tosiaan nähty, kuinka toivottomuus lisää moraalittomuutta ja jäseniä haalitaan jo pohjasakasta.
--Hallituksessa olevista puolueista sisältä se henkilösiivous pitää lähteä jo nyt.
On nähty mitä asioita ajetaan ja mitä ajetaan alas. Kantaväestöllä ei enään ole teidänpuolesta edes ihmisarvoakaan.
Joku on varastanut nimimerkkini TheTruth ja OnlyTheTruth.
Olen päässyt suvakkien iholle ja sekös tekee minut iloiseksi.
Sä oot siis punkki, kun jäät ihoon kiinni?
http://mvlehti.net/2016/10/28/65-vuotias-nainen-ryostettiin-kotitalossaan-luulin-etta-he-viiltavat-kurkkuni-auki/
--Veikkaan, että päästään jo ensi vuonna näihin päättömiin.Sen verran ahkerat jätkät tuli kuvioihin ja päätön hallitus sekä oikeuslaitos tukee tätä toimintaa.
--Ruotsi'ssa arkipäivää...!
Suomi seuraa perässä viivellä, eivätkä poliitikot ole halukkaita tekemään mitään...
Suomalaiset lapamadot.....
Demari mafia (Lindtman) näytti taas tapansa...."Varsinaista" demokratiaa...Joillekkin annetaan eduskunnassa puheoikeus, toisille ei..!
Demokratia sana , voidaan heittää romukoppaan....ja alkaa puhumaan "lumedemokratiasta"...
JEP..!
Mun miälestä sä sanoot aikoonas, notta
- vuanna 2015 alakaa raiskausbuumi Kauhavalla, ja siltä ei välty ykskään ykslahkeenen
- kesäkuus 2016 alakaa Euroopan laajunen jihari, mihinä meiltä kaikilta katkaastaan kaulat
- lokakuus 2016 muuttuu Eurooppa hiakkaerämaaksi Bulukaarialaasmumman ennustuksen mukaasesti
- tammikuus 2017 ei oo enää Ameriikas presirenttiä ollenkaan (lähäres sama kuin erelliseskin kohoras).
Nua sun veikkaukses on menny niin pahasti vikahan tähän asti, notta me toivomma, ettet sä olis kovin kova lottuaja. Voi mennä saldro vähän miinukselle nualla ennustuskyvyyllä.
Ja tiarokses vaan, notta Ruattis ei ole sotatilaa muualla ku Tajukankahan omas pääsnänsä.
Mutta kiva, kun sä oot taas päässy näin perijantaina lomalle hoirosta äirehen hoivihin.
paas nyt siihen tahkoos vettä välillä juntti
ja sinä se kivi kaulaan ja uimaan
http://mvlehti.net/2016/10/28/elakelaismummo-viuttaa-kun-oman-maan-lapset-jatetaan-hunningolle/
--Eläkeläismummot ja vaarit voisivat nyt viimeinkin ottaa laput silmiltään ja alkaa toimiin, pommittamalla päättäjiä sekä seuraavissa vaaleissa ÄÄNESTÄÄ oikein... Turha vinkuminen vittuun vaan tehkää jotain sitten muuten ei ikinä tapahdu mitään.
--Herrat älyävät ainoastaan tämän matuista koostuvan bisneksen joilla he sekä sukulais ja tuttavapiiri rikastuu.Juuri oli juttuja iltasangossa näistä aleppon lapsista,näytti että niillä menee hieman huonommin kuin näillä Suomeen tulleilla käpykaartin sotureilla.Saisi vaihtaa kaikki tänne uineet tusinaan Aleppon lapsia Niin pääsisi SPR hyysäämään oikeasti hädässä olevia.Voi silti olla ettei täytä SPRn kriteerejä jollei ole kivekset laskeutuneet.
Europarlamentaarikko Jussi Halla-aho (ps.) pitää mahdollisena, että Venäjä rahoittaa Euroopassa ja Suomessa hajaannuksen aiheuttamiseen pyrkiviä toimijoita. Halla-ahon näkemyksistä uutisoivat Helsingin Sanomat ja Uusi Suomi.
Halla-aho kirjoittaa Facebookissa, että MV ja sen perustaja Ilja Janitski ”toimivat ruplilla”. Hän perustaa arvionsa MV-sivuston tapaan käsitellä ulkopoliittisia kysymyksiä.
– Venäjä pyrkii luomaan Suomeen ruplarahoitteisen kansallismielisen puolueen muun Euroopan tyyliin. Tarkoitus varmaan oli houkutella minut samaan leiriin, mutta kun en osoittanut kiinnostusta, maksavat tahot käskivät Iljaa muuttamaan taktiikkaa.
Laittakaas nyt vähän enemmän esille, jotta on lukijan helpompi sen lukasta -tai linkki, suurin osa ei viitsi kovasti nähdä vaivaa, jotta hyvät asiat jäävät katsomatta ja todentamatta.
Lieksassa ja haapaverellä oli aikoinaan tätä kahden sanan politiikkaa, ilmeisesti nuorison leikkiä, nurmeksessa on samaa peliä vieläkin.
Nythän on tosi kysymyksessä jotta jokainen kulttuurimme puolustaja asialle,
liruista puroista kanavista ja niin eteenpäin isot virrat syntyy.
https://www.youtube.com/watch?v=4om1rQKPijI suomalaisuutta
https://www.youtube.com/watch?v=NF13efofGGI tukouskutsu
Kunnioitettu erkki toivanen tiesi jo 9 vuotta sitten kuinka tulee käymään. http://erkkitoivanen.puheenvuoro.uusisuomi.fi/41820-hyodylliset-idiootit-islamismin-asialla
Lukekaa kommentitkin.
Mitähän näihin sekoiluihin osaisi sanoa? Ei oikein mitään, sanattomaksi vetää tämä Kauhavan eliitin keskustelupalsta.
Tulkaa tutustumaan kuinka vaikutetaan oikeasti;
http://www.basso.fi/eustage/
Not kuvittelee taas itsestänsä liikoja siis tyypillinen narsisti.
Aloittaja on sekaisin