Harmi kun big brother loppui

Tule taas enää mitään seurattavaa edes syksyisin, nykyiset bb ns tilalle tulleet on pelkkää paskaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Katsoin kerran viisiminsaa koko ohjelmaa ja siinä kaikki. En vain ymärtänyt koko homman juonta tai taiteelista tarkoitusta.

Äänestä
  • Ainahan me tykätään kytätä muitten elämää, se on se juoni.
    Katsot sitten salkkareita, kaunareita, tv visailua, kuuntelet radiota, juttelet sukulaisille, sama asia eli olemme kiinnostuneita muiden elämästä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3wer4frfrfrf kirjoitti:

Tule taas enää mitään seurattavaa edes syksyisin, nykyiset bb ns tilalle tulleet on pelkkää paskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu