Tutulta vieksahtaa eli sama kaava kaikissa:
- Nicolae Ceausescun murha, kun ei ottanut Romanialle tarpeetonta velkaa: http://nwohavaintoja.blogspot.fi/2016/11/ceausescun-murhan-salatut-syyt.html
- Puolan johdon murha "lento-onnettomuudessa" kun eivät ottaneet Puolalle tarpeetonta velkaa. Kolme henkiinjäänyttä ammuttiin, videoinut todistaja murhattiin. Uusi johto otti sen velan.
- Japanin rannikolla mannerlaattojen saumassa räjäytetty ydinpommi, kun Japani ei ottanut sille tarpeetonta velkaa. Lienee velka sitten otettu "maanjäristyksen" ja tsunamin takia?
- Kiinassa äskettäin räjäytetty ydinpommi, joka tuhosi kokonaisen kaupungin. Syy epäselvä. Pommi kuitenkin ammuttu USA:n ydinpommisatelliitista. Oli pitkä selvitys netissä, pääasiassa kiinaksi. Syy ei minun tiedossani.
Kaikessa takana USA:n valtiollinen terroristi- ja murhajärjestö CIA, joka saa toimeksiantonsa valejuutalaiselta kasaarien illuminaattijärjestöltä johon kuuluu Soroksen suvun lisäksi Rockefellerien ja Rotchildien suvut, jotka jo nyt omistavat enemmän kuin 95 % kaikesta tällä pallolla.
Tutulta vieksahtaa
Avaahan.silmäsi
0
58
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897229- 353821
- 453420
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402562- 2082366
- 412352
- 1232246
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292149Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241878- 401809