jääalueet alajärvellä

Missäpäin Alajärvellä pääsee tällahetkellä luistelemaan ns. taivasalla?
Kun tuo jäähalli ei oikein houkuttele tällaista huonoa luistelijaa!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä mene jäälle. Jäät jättävät sinut jään alle.

Äänestä

koulukeskuksen kaukalo pian.

Äänestä

Mitä se huonous siihen vaikuttaa ja pöh. Sinne vaan opettelemaan pikku hiljaa. Koulukeskuseen tulee hyvä jää mutta säätiedotus ei lupa kyllä hyvää päivien päästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erkkiheikki kirjoitti:

Missäpäin Alajärvellä pääsee tällahetkellä luistelemaan ns. taivasalla?
Kun tuo jäähalli ei oikein houkuttele tällaista huonoa luistelijaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu