Kun olemme epämääräisesti eksyksissä itsemme kanssa, epätietoisia siitä keitä olemme ja mitä pohjimmiltaan haluamme, se heijastuu usein myös parisuhteisiimme.
Heijastusta
Parisuhdeklinikka
11431
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aloittajan kannattaisi varata aika psykiatrian poliklinikalle ja kertoa hoitohenkilökunnnalle tuntemuksistaan. Voin antaa sinulle välaikaisen diagnoosin, joka joka käy yksiin aloituksessasi kirjoittamaasi tuntemuksiisi. F22 harhaluuloisuushäiriö on hoidettavissa lääkityksellä tai ainakin sitä harhaluuloisuutta voidaan lääkityksellä lieventää.
No empä tiedä varmaan riittää vaan ku syö hyvin
Nyt kihlat vaihdettu ja pian maha pystyssä.
T. Olin eksyksissä, mutta löysin onnen.
Onnea!
Risteyksen pöyrööt!!!
Juuri niin kun ihmisellä on paha olo. Niin se puretaan lomakkeelle väärään osoitteeseen
Kaikilla on nikn ku se kyky auttaa kyky huolehtia
Sitten kun sinä olet noin epävarmassa ja sekavassa mielentilassa, niin naistasi asia kyrpii ja isosti.
Kukaan, ei kukaan halua maata tuollaisen nössön kanssa, vaan etsii vaakamamboon oikeita miehiä, ei anteeksiettäolenolemassa-hissukoita.
Tietysti heijastuu. Ajatteleeko joku jotenkin toisin?
Se heijastuu kaikkeen!
Olen miettinyt parisuhdettani ja mitä siltä haluan. Mitä sinä haluat?