MIHINKÄS SE AHNE JOPPARI TAPANSA MUUTTAIS.

kakskytän

Kun ei itse ymmärrä,niin ei.Kanta kanta-asiakkaan roolia ylä pitänee joka kirppiksellä parhaaseen tavaran vaihto aikaan.Lipevä kielinen onnen onkia herkuttelia ,käyttää kaikki markkina raot oman edun yllä pitoon.minulle vaan.tarve joka tuotteelle tuntuu olevan suuri.

15

1203

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KAKSKYTÄKAHA

      Köyhältä puuttuu vähän,ahneelta kaikki.

    • kahdeksantois

      Ahne trokari pitää harrastuksena täyttä duunia.PITKÄÄ PÄIVÄÄ PAISKII DUUNIA ETSIMÄLLÄ YMPÄRI KYLÄÄ KAIKKIA HERKUA JA MYY KORKEALLA HINNALLA.Viikko myynit 5-600 euroa.Saahan työtä tehdä..Unohtuu vaan velvollisuudet.KIRJANPITO.VERO VELVOLLISUUS.Edulliset tuotteet vonkaa heikko osaisilta,valehtelemalla.NAURAA PASKASTA NAURUA PÄÄLLE.Valehtelee lisäksi tekevänsä hyväntekeväisyys työtä.

    • yhgloikjuy

      Olis kiva käydä kirppiksillä,kun jopparit pysyis poissa.olis rauhallista ja reilua.

    • nhgfölki

      ihan itse MAINEENSA ITSELLEEN HANKKINEET.katse peiliin.riittää.

    • tgfrkjuihg

      koti duunit hoidattaa harmaalla rahalla,itse päivystää joka kirppiksellä kähmimässä uutta myytävää.yritys toiminta pyörii.

    • zsawlkiujh

      niinpä.

    • omaaaetuaaa

      Näitä riittää.

    • ahneusrehottaa

      itse hankittu kritiikki.

    • hiljaiseksivetää

      Ahneus on nyt saanut kolauksen,monilta eri tahoilta.

    • minäköjobbar

      Minä en ymmärrä tätä kateutta,rahalla ostetaan ,ja se on jokaisen oma asia millä hinnalla myy eteenpäin.Meilläpäin myös kirppiksen omaistaja tekee samaa.Sehän on kierrätystä parhaimmillaan!

    • bisnesbisnes

      Edullisen tuotteen ostaa mielellään,joka sen käyttöönsä tarvitsee.Bisnes on eri asia.Ei kuulu kirppiksen alaan.

    • Anonyymi

      vai kateutta.osto ja myynti liikkeet voi toimia LY tunnuksella.

    • Anonyymi

      Ihmisten valituksella ei ole mitään rajaa. Ensin laitetaan tavara itse myyntiin ja hinnoitellaan se itse. Kun joku ostaa sen, niin aletaan vinkumaan. Kun se tuote on myyty niin se on myyty. Ei jatkolla ole mitään väliä.

      • Anonyymi

        aina sama joppari lauma vahtimassa,kun on vaihto kirppiksillä.ärsyttävää.KIRPPIS TUOTTEET KUULUU TARPEESEEN KÄYTTÄJILLE,EI JOPPARIN PIMEISIIN harastuksiin.ihmisen AHNEUDELLA ei ole mitään rajaa.jopparit ei myönnä hullun kiiltoa silmissään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        aina sama joppari lauma vahtimassa,kun on vaihto kirppiksillä.ärsyttävää.KIRPPIS TUOTTEET KUULUU TARPEESEEN KÄYTTÄJILLE,EI JOPPARIN PIMEISIIN harastuksiin.ihmisen AHNEUDELLA ei ole mitään rajaa.jopparit ei myönnä hullun kiiltoa silmissään.

        Eipä tee mieli pyöriä kirppiksellä jossa samat hyeenat metsästää päivästä toiseen. Voihan se olla et kirppis haluaa sen porukan pyörivän siellä et näyttää mielenkiintoisemmalta, et varmaan täällä on paljon hyvää ja halpaa kun on väkeäkin paljon. Siellä tulee ahdistava olo kun mitään ei voi katsoa rauhassa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ny se loppuu ( Kuhmo)

      Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.
      Kuhmo
      60
      1832
    2. Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan

      Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt
      Kemi
      24
      1432
    3. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      99
      1072
    4. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      45
      810
    5. Ajatuksia

      Mitä ajatuksia hän herättää tänään?
      Ikävä
      87
      783
    6. Mille kirjaimelle

      toivotat hyvää yötä , kuka on mielessäsi kun menet nukkumaan?
      Ikävä
      28
      591
    7. Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki

      Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.
      Ikävä
      20
      589
    8. Katse

      Miltä se tuntuu, kun hän katsoo sinua?
      Ikävä
      31
      523
    9. Nainen, miten suhtautuisit

      Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?
      Ikävä
      56
      518
    10. Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?

      Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h
      Ikävä
      30
      453
    Aihe