Aikoo todella karkottaa 3M rikollista tyyppiä.
Euroopassa näiltä lähinnä otetaan suihin ja palutetaan kadulle ...
Jokohan joku EU politiikoista alkaa tajuta että JO RIITTÄÄ SUIHINOTTO
Euroopassa näiltä lähinnä otetaan suihin ja palutetaan kadulle ...
Jokohan joku EU politiikoista alkaa tajuta että JO RIITTÄÄ SUIHINOTTO
Vastaukset 17
Vanhimmat
No siinä trump näyttää salelle mallia meillä varmaan40 tuhatta. GO SALE GO
Joo..Trump aikoo pistää 3miljoonaa tyyppiä ulos usasta ja suomi ei saa muutamaa tuhatta jätkää pois täältä. Tarttisko suomesta lähettää Trumpille porukka opettelemaan. Nii no...joku taho sen kuitenkin suomessa estäisi.
Demarit nousisivat barrikaadeille, jos Suomi karkottaisi maassa olevat rikolliset ja paperittomat. Suomea johtavat myös vätykset, Niinistö ja Sipilä.
Hyvä Trump! Tyhmät Sipilät pällistelevät, mutta kun kansallismielisten voittokulku jatkuu läpi Euroopan, tajuvat Sipilätkin. Rajat kiinni, matut ulos! Kantasuomalainen puolustaa maataan tarvittaessa aseellisesti matuja ja suvakkeja vastaan.
Tämä on jo alkanut. Päättäjät suomessa vaan ei ymmärrä sitä.
Populistien tyhjät puheet uppoaa ihmisiin, jotka ei mistään mitään ymmärrä. Populisteilla ja heidän opetuslapsillaan on hahmotushäiriö todellisuudesta.
Muista että lääkkeesi eivät auta jos et ota niitä.
Populisti = eri mieltä kuin suvakki.
Populisti on vastaus hyvätuloisen, koulutetun, valkoisen maisen unelmiin. Populisti rakentaa jo muuria silloin kun suvakki vasta lutkuttaa mustaa munaa
Suomessa populistit ovat huonosti koulutettuja ym. töissä olevia alinta luokkaa.
Nyt olet erehtynyt, populisti EI OLE suvakki eikä muukaan loisija hönökki.
Vähintään kaikki rikoksen tehneet pitäisi karkottaa.
Ja kun miettii sitä, että joku on laittomasti maassa esim. kielteisen tp-päätöksen takia. Niin eihän se oikein ole!
Suomessa pitäisi ottaa käyttöön samanlainen käytäntö näiden täällä loisivien matujen suhteen.
Ensinnäkään USA ei ole edes tälläistä yhteiskunnan maksamaa hyysäys- ja tukijärjestelmää mitä suomessa.
Suomeen tullaan kylpylä hotellien ja SPR vapaaehtoisten haarojen kautta loisimaan suomenyhteiskunnan piikkiin.
Millä mä sitten elän olen SPR töissä vokissa, olen matupatja suvakkilortto(lihava) ja vielä raskaana jollekkin matulle.mit teen jos matut häädetään, ketä mua sitten nylkyttää?
Suomessahan ollan hyväksymässä eutanasiaa. Useimmiten uutta lakia kokeillaan ensin. Hmm...jostain syystä automaattisesti tuli mieleen samalla nämä maanpetturit. Voisko näitä kahta asiaa jotenkin yhdistää kokeiluajalla?
Me täällä hölmölässä otamma mieluusti vastaan herra Trumpin karkoittamat kunniakansalaiset!