Globalistien marssi katkolla

Itä-Ukrainassa ollaan nyt sitä mieltä että Soroslaisten "globalistien marssi" olisi nyt ainakin toistaiseksi keskeytynyt ja tauonnut Trumpin takia...ja sitten jos vielä tulee Le Pen valtaan jne..
https://dninews.com/article/rise-peoples-republics-globalist-march-moscow-stopped
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomi elää vielä toistaiseksi menneisyydessä, joka oli Stubbimaista globaalin liberaalin vasemmiston ihailua. On aika siirtyä nykyaikaan ja katse kohti tulevaisuutta!

Äänestä
  • Näin on,laiva alkaa kääntyä joka kerta hitaasti.
    Mutta jos tällä kertaa parempaan suuntaan,aina parempi.

    Äänestä

jklöjlök

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JKN97 kirjoitti:

Itä-Ukrainassa ollaan nyt sitä mieltä että Soroslaisten "globalistien marssi" olisi nyt ainakin toistaiseksi keskeytynyt ja tauonnut Trumpin takia...ja sitten jos vielä tulee Le Pen valtaan jne..
https://dninews.com/article/rise-peoples-republics-globalist-march-moscow-stopped

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu