napalukko

heippa Olisin teiltä kysynyt kun maasturissani on nyt ilmanpaineella toimivat napalukot? ja ajttelin vaihtaa manuaalisiin eli syksyllä kytketään päälle ja keväällä pois..vaikuttaako muuten ajo ominaisuuksiin..kiitos jo etukäteen
2770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei muuta

Äänestä

Mulla manuaaliset lukot ja kyllä tykkään aina ottaa ne pois päältä kun tiedän etten tarvitse 4wd:tä.
Sen verran ne jäykistää kulkua ja hidastaa menoa ainakin minun L200:ssa, vaikka uudet öljyt laatikoissa ja perissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaitsu kirjoitti:

heippa Olisin teiltä kysynyt kun maasturissani on nyt ilmanpaineella toimivat napalukot? ja ajttelin vaihtaa manuaalisiin eli syksyllä kytketään päälle ja keväällä pois..vaikuttaako muuten ajo ominaisuuksiin..kiitos jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu