On perjantai ja kai sitä pitäs lähtee naistenkaatoon. Näin sinkkuna ku on tullu oltua jonkin aikaa. Joten nyt ku viikonloppu alkaa on aikaa koko viikonloppu kaataa naisia. Siinä ohessa voi kaataa myös hiukan kossudrinksuja ynnä muita kurkkuu muun kaadon ohessa. Jos olisin maalla voisin kaataa puun tai Joulukuusen mut saattas olla aikasta eikä oo omaa maata. Voisi tulla seuraamuksia. Hyvää kaatoviikonloppua. Mä lähden ulos ja alkoon.
naistenkaatoo sinkkuna
6
52
Vastaukset
- tietäjä-
Korkeintaan kaadat kännipäissäsi naapurin tuijan pihalta.
Sama vika mutta lähössä miesten kaatoon. tavoitteena olis koko yö edestakaisliikettä.
- lerssiotsa
Ettäkö sinä naisiin..... BUAAHAHAHAAAAA..... Saat tyytyä oman pikku kätöseen.
Niin vähänkö ihmiset mut tuntevat? No enhän mä nyt mikään hirveä naistenkaataja ookkaan., Vain noin 20.. lasku menny sekasin..eikä keski-ikäkään vielä ihan pilkota. kai semmonen on oikea naistenkaatja joka lisää tuohon perään yhden nollan.. mut se on totta..käteni ei oo kovin iso.
Jos nuo kadut tuosta vielä jäätyvät, niin naiset kaatuilevat ihan omin voimin. Kaatamisen sijaan, voisit ilmoittautua vapaaehtoiseksi tukipuuksi. Saisit kerrankin hyvän syyn paukutella henkseleitä ja taputtaa itseäsi olalle.
Rupea kaikkien kaatuilevien naisten sankariksi. :))Joo..toisenlainen taktiikka. Kaatamisen sijaan tukipuuksi. Se kaataminen on ehkä hiukan turhan rajua muutenki. Tulee mustelmia ja onkelmia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad1011825- 591190
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4601169- 1701053
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132837- 58831
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä49776- 84773
- 51728
- 57691
