Naton puupäärengit

taitavat pitää pajassaan kriisikokousta, kun nämä tiltu- ja ryssäjutut ovat tyrehtyneet. No, kyllä se näillä tolloilla taas uho järjen voittaa. On voittanut aina ennenkin.
1052
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ryssä on se karvalakkinen juntti mielensäpahoittaja joka korvat luimussa jurputtaa yksinään sieltä Siperian perukoilta, eläen omassa mielikuvitusmaailmassaan uneksien Suur-Venäjästä.

Äänestä
  • Voi herra jumala. Tietää mistä napista sinä lähdet käyntiin. Hyvin hyrrää, huh huh.

    Äänestä

LoL naton puupäärenki

Äänestä

Palaveri on päättynyt.

Äänestä

Trumputusta, Trumputusta ...

Äänestä

niin se vaan menee

Olet oikeassa.

Sauli Niinistö, Sanoma Oy, Hesari, Yle, Kanerva, Soini, puolustusvoimat, Nato, trollitoimisto pitävät kokouksiaan ja puhelinkokouksiaan.

Niissä mietitään miten Natoa pitää alkaa tyrkyttämään meille kansalaisille nyt kun Trump on Usan presidentti ja Nato-vastainen.

Äänestä
  • Tällä palstalla vaikuttaa muutama natofanipoika, joiden profiili on juttujensa perusteella, niin surullinen ettei sitä heitä säästääkseen viitsi käydä läpikään. Olisi kyllä heille hyväksi jäädä vaikka pysyvästi asumaan Viroon, niin pääsisivät nato-ongelmastaan.

    Äänestä

Muuta sä Venäjälle, idiootti.

Äänestä

Natohihhulit ovat pääsääntöisesti sairaseläkkeelle henkisen hengästymisen vuoksi.Joukossa on muutama reservin vänrikki jonka polla on lauennut aikojaan sotauhoon!

Äänestä
  • Stubb on korpraali.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin.se.vaan.menee kirjoitti:

taitavat pitää pajassaan kriisikokousta, kun nämä tiltu- ja ryssäjutut ovat tyrehtyneet. No, kyllä se näillä tolloilla taas uho järjen voittaa. On voittanut aina ennenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu