Homoista ja pedofiileistä

http://www.hs.fi/m/kaupunki/a1479870976499

Jos joku väittää vielä tämänkin jutun luettuaan että tässä maassa tarvitaan seksuaaliseksi tasa-arvoksi kutsuttua perverssinilkkien hyysäämistä, niin pitäisi tappaa nekin punavihreät ällötykset homojen ja pedofiilien lisäksi. Ei muuta.
353
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niitähän oikein houkutellaan ja kutsutaan päiväkoteihin ja kerhoihin sylittelemään pikkulapsia.

Äänestä

Sanonko, mitä tuolle kuvotukselle pitäisi tehdä?

Äänestä

Kannattaa tsekata MV-ehden sivuilta tekijä ja laittaa facessa jakoon!
Kirjoitettu MV lehdessä: 22.03.2016 16:17.

On kai Äidilläkin vastuunsa tässä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hvirtanen kirjoitti:

http://www.hs.fi/m/kaupunki/a1479870976499

Jos joku väittää vielä tämänkin jutun luettuaan että tässä maassa tarvitaan seksuaaliseksi tasa-arvoksi kutsuttua perverssinilkkien hyysäämistä, niin pitäisi tappaa nekin punavihreät ällötykset homojen ja pedofiilien lisäksi. Ei muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu