Anaalikekkerit naapuri pilvenpiirtäjässä

Menimpä kerran Ruotsissa naapurikerrostaloon ja sain kunnolla kakkoseen. Kaverit oli päättänyt yllättää minut. Eka mulle lyötiin kukko käteen ja sitten jouduin jo imeen toista näistä kaverista. Sitten toinen kaveri alko ottaa housujani pois ja levitti jotain rasvaa mun anusaukkoon. Olisko ollut ihan jotain perus kasvisrasvalevitettä. Se kaveri joka nussi muo suuhun oli aika iso, mutta mulla oli sitäkin isompi kulli. Sitten kaveritakana oleva mies oli aika pienikokonen. Laukes aika äkkiä mun selälle. Kaveri tykkäs enemmän persrei'stä kun pillusta. Oli aika tylsää ja en nauttinu. Toinen miehistä tuli suuhun ja rinnoille.

1

832

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mulla on kans kokemusta ruotsalaisista. Ne vuokras yhden kesämökin meiltä päin. Mun piti opastaa niita kalapaikoissa ja muuta. Mut oikeesti ne vaan sauno ja ryyppäs. Mä oli mukana ja saunassa ne vaan pompotti mua sylistä syliin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      94
      4182
    2. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      27
      2285
    3. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      200
      2136
    4. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      101
      1952
    5. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      394
      1744
    6. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      143
      1337
    7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      100
      1249
    8. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      32
      1045
    9. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

      Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
      Ikävä
      72
      956
    10. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      78
      815
    Aihe