Höynä, tyrannia ja

Tämän päivän stalin, alias höynä, lupasi poistaa maailmasta tyrannian ja edistää vapautta.

Uskon tämän vasta, kun Saudi-Arabiassa pidetään VAPAAT VAALIT.

Mitäs mieltä olette näkökannasta, muut veitikat?
1107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aikooko höynä tehdä itsemurhan ja muuttaa sitä ennen maansa demokratiaksi?? Eihän se muuten voi pitää lupaustaan alkuunkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAUDI-ARABIA kirjoitti:

Tämän päivän stalin, alias höynä, lupasi poistaa maailmasta tyrannian ja edistää vapautta.

Uskon tämän vasta, kun Saudi-Arabiassa pidetään VAPAAT VAALIT.

Mitäs mieltä olette näkökannasta, muut veitikat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu