Tiltun elämä helpottu, Pietarissa on sukla-Putin!

Helpottaakseen Putinin nuolijan elämän, Pietarissa tehty Putinin suklaapatsas. Kun nyt Tiltu halua nuolija suklaakeisarin Putin, pikajunalla Pietariin ja homma hoidettu.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tiltut tehkää selfiä kun Putinia nuoleskelette!

Äänestä
  • Mielummin suklaasta tehtyä Putinia nuolemaan, kun sietää saastaisia suomalaissolttuja, joilla päässä viiraa!

    "Eräs aseveli keräsi karvatupsuja ”pimpsloorista” tai niiden ”niskasta”. Asetteli sitten niitä Tampereelta hankkimaansa vitriiniin. Lasin taakse, vihreälle sametille, numerojärjestykseen. ”Näytteitä” kuului kertyneen kolmattakymmentä."...

    HYI HELVETTI MITÄ SIKOJA!!!

    Äänestä

Kastro on viimeinen dicktaattori joka muista Breznevin huulet. Kommarit ovat pervoja.

Äänestä

Haha Tiltu suostui tottua Pukin persen nuoleskelun astettain, ensin suklaineen ja sitten ruskea. Voi tiltulla on rakkaus Putinia kohtaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TiltulleIloa kirjoitti:

Helpottaakseen Putinin nuolijan elämän, Pietarissa tehty Putinin suklaapatsas. Kun nyt Tiltu halua nuolija suklaakeisarin Putin, pikajunalla Pietariin ja homma hoidettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu