Anarkistit lipittää vuokra luukussa kiljua ja runkkaa onnetonta nysää jonkun kusisen dead kennedysin tahdissa. Eikö puukorvaisuuteen todellakaan kuole. Runkata jonkun nolla bändin tahdissa, ylittää jo ymmärryksen!!!
Miksi runkkaatte nysää
kuolleetkennedyt
4
88
Vastaukset
- hiivapäätkapinoi
Anarkisti ämmät panettaa ihteesä kodittomilla ranta jätkillä kalja palkalla.
Kolmella keppanalla Auvinen ottaa ryynit poskeen ja käsityön saa puolikkaalla. - muuanhiippari
mitäs se poliisivaltion lammas siellä itkee?
- Nytheioototta
Muuanhiippari ja stalin ja hitler ootteko seksuaalisessa yhdynnässä? Jos ootte ni kondomi ja mee hoitoo tai saat erittäin läskiä ja sit ei Saa
- Teleksinjatkovarsi
Hyvää jatkoo vaan jos ei oma piisaa!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522135
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3351333Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941275- 1571178
- 681001
- 35948
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31899Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59858Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta26832Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46809