Pohjoismaissa herätty - muslimien hyysäys

loppumassa. Ruotsin kokoomuksen naispuheenjohtaja käänsi kelkkansa ja ryhtyi maahanmuuttokriitikoksi, Norjan pääministeri sanoi muslimeille että tarjottu työ on otettava vastaan, siitä ei voi kieltäytyä uskonnon varjolla kuten monet muslimit ovat tehneet.

Muissa Pohjoismaissa on nyt tajuttu, että muslimit ovat ongelmaporukka joka ei halua sopeutua ja joka tulee erittäin kalliiksi yhteiskunnalle.

Vihervasemmistohyysärit ovat yhä ahtaammalla.
16118
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Autistinen albanofiili rasistiämmä. Varmaan suomalaisia suvussa.

Äänestä

MAASSA MAAN TAVALLA! Samoin olisi meille arabimaissa ja niin on oltava myös Suomessa. Jotta tapamme ja kulttuurimme säilyy, pitää meidän olla yhtä ehdottomia ja vahvoja omassa maassamme.

Se on vain oikeudenmukaista ja järkevää, sekä auttaa tulijoita integroitumaan tai poistumaan, elleivät Suomen olot kelpaa.

1Äänestä
  • Jotta tapamme ja kulttuurimme säilyy niin ja jotta turvallisuutemme ja demokratia, tasoarvomme säilyvät. Islam on julma kultti vai onko se uskonto.

    1Äänestä


Se ei vielä auta mitään, että jotkut ämmät muka kääntävät kelkkaansa.
Pitää myös tehdä jotain ja sen on oltava sellaista joka näkyy.
Nämä on vain lehtien otsikoita, kukaan ei niihin todellakaan usko.

1Äänestä

Kyllä on herätty, jihadistit kertovat suoraan että länsi valloitetaan maahanmuutolla, lisäännytään ja käytetään etuuksia, sitten shariaa päälle ja homot katolta alas. Mitenköhän pohjoisessa toimii sharia kun ei elättäjiä eikä lämpöä, itikoitakin kesällä vitusti.

1Äänestä
  • Meillä on tiettyjä etuja puolellamme, mutta kun annamme kaiken pois ja vielä maksamme siitä jo nyt ihan sairaasti!

    Äänestä

Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.

Äänestä

Hollannin parlamentti on äänestänyt burka- ja niqab- kiellon puolesta. Kielto koskisi joitakin julkisia tiloja kuten kouluja, sairaaloita ja julkisia kulkuvälineitä. Kyse on parlamentin mielestä siitä, että ihmisten on voitava nähdä toistensa silmät esimerkiksi kouluissa.

Äänestä
  • Se on turvallisuuskysymyskin. Noiden huntujen alle voi piiloutua kuka tahansa, vaikka terroristit!

    Äänestä

Ei mitään armoa...vaikka paskaojaa kaivamaan jos tarpeen on tai sitten on aika lähtee litomaan sinne mistä tulikin...ei täällä loisia kaivata.

Äänestä

Suomenkin tulee herätä. Kaikki loisivat somalit lähetettävä Somaliaan. Somalia o turvallinen maa. Siellä vieraillaan paljon Suomesta,
Suomeen saa jäädä vain tuottavassa työssä olevat somalit. Tyhjäntoimittajat ja paskanjauhajasomalit poistettava Suomesta.
Verovaroilla palkatut matut eivät auta millään tavalla Suomen kestävyysvajetta.

Äänestä

Pakolaiset ja turvapaikan saaneet pitää palauttaa kotimaahansa tai sitä vastaavaan kulttuuriin heti, kun se on mahdollista.

Suomessa ei saa ruveta mikään ulkomaalaisten joukko elelemään toisten siivellä. Se on väärin omia kansalaisiamme kohtaan ja tulee aikaa myöten erittäin kalliiksi Suomelle.

Kulttuurien rikkaudet on syytä unohtaa, sillä ne ovat kuin "keisarin uudet vaatteet": NIITÄ EI OLE!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Minttu_vaan kirjoitti:

loppumassa. Ruotsin kokoomuksen naispuheenjohtaja käänsi kelkkansa ja ryhtyi maahanmuuttokriitikoksi, Norjan pääministeri sanoi muslimeille että tarjottu työ on otettava vastaan, siitä ei voi kieltäytyä uskonnon varjolla kuten monet muslimit ovat tehneet.

Muissa Pohjoismaissa on nyt tajuttu, että muslimit ovat ongelmaporukka joka ei halua sopeutua ja joka tulee erittäin kalliiksi yhteiskunnalle.

Vihervasemmistohyysärit ovat yhä ahtaammalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu