Parempiosaiset

Me parempiosaiset menemme nyt nukkumaan silkkilakanoiden väliin.
Köyhät lähtee lehtiä jakamaan ja palattuaan alkavat saitilla postailemaan rakkaammista täyteläisiä juttujaan , toiset moottori vehkeestään toiset homokavereistaan, jokunen rumatikistä
Aamulla taas nauramme porukalla kun eräs homo Savosta saa palstan täyteen mielenkiintoisia juttuja kaveristaan.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kun katsoo tätä palstaa, ei voi muuta todeta kuin, että hullulla on halvat huvit. Yksi ainoa ihminen keskustelee itsensä kanssa samoista aiheista kymmenillä eri nimimerkeillä. Mutta muutahan me emme voi tehdä kuin jättää nämä höpinät lukematta ja toivoa, että myös tältä rassukalta löytyisi joku läheinen, joka toimittaisi hänet asianmukaiseen hoitoon.

Äänestä
  • Ikävä kyllä kotkalaisella Reino Jokisella ei ole läheisiä!
    Reinolla on ainoastaan veli, ja sekään ei jouda Reinosta huolehtimaan, sen kaikki aika kun menee Transittien umpinaisia kytkimenvauhtipyöriä vaihdellessa.

    Äänestä

Jokinenhan on taas täynnä intoa heti silkkilakanoidensa välistä herättyään.
Tuskin Reino on edes ehtinyt riisua vaaleanpunaista silkkiyöpaitaansa, kun Reino on jo terävänä kirjoittelemassa tänne upeita tekstejään!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Savolaisuusonlahja kirjoitti:

Me parempiosaiset menemme nyt nukkumaan silkkilakanoiden väliin.
Köyhät lähtee lehtiä jakamaan ja palattuaan alkavat saitilla postailemaan rakkaammista täyteläisiä juttujaan , toiset moottori vehkeestään toiset homokavereistaan, jokunen rumatikistä
Aamulla taas nauramme porukalla kun eräs homo Savosta saa palstan täyteen mielenkiintoisia juttuja kaveristaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu