Suomen huumemarkkinat ovat matujen käsissä!

Suuren huumetakavarikon yhteydessä on pidätetty useita henkilöitä, kukaan ei ole syntyperäinen suomalainen.

Matut hallitsevat täydellisesti Suomen huumausainemarkkinoita:
http://mvlehti.net/2016/12/02/albanialaisliiga-yritti-suomen-huumemarkkinoille/
1466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Pelättävissä on, että tulevaisuudessa uusnatsien johtama huumebisnes ja albanialaisten johtama huumebisnes pyrkivät väkivalloin kilpailemaan markkinoista.

Pohjoismaisen Vastarintaliikkeen puheenjohtaja:

- Natsiurani aikana opin, että pieni valkoinen valhe ei koskaan ole pahitteeksi. Jos ei kerro koko totuutta, on helpompi väittää, että kansallissosialismi on vahvojen ihmisten ideologia.

Pohjoismaisen Vastarintaliikkeen natsit esittävät mielellään tervehenkisen ja suoraselkäisen elämäntavan edustajia. Myöskään tämä ei ole aivan totta.

- Olen kuullut kerrottavan huumeidenkäytöstä, pääosin amfetamiinin, ja rikollisesta toiminnasta Tukholman seudulla. Tämä vastaa myös omia käsityksiäni.

- Aiemmin on myös huhuttu etenkin ruotsalaisaktivistien steroidinkäytöstä lihasmassan kasvattamiseksi. Holappa sanoo, ettei hänellä ole asiasta todisteita, mutta kertoo nähneensä aktivisteja, jotka huomattavan lyhyessä ajassa ovat kasvaneet merkittävästi isommiksi ja vahvemmiksi.

Äänestä
  • Niin, on todellakin totta että muslimikehonrakentajat käyttävät Suomessa steroideja.
    Näin myös Ruotsissa.
    Myös steroidirikollisuus on täysin muslimien hallussa.

    Suomessa kärysi kärysi "lelusalkuljettaja" steroidien tuonnista. Oli tunkenut niitä perseesensä ja alushousuihinsa.

    Äänestä

  • nazit kirjoitti:

    Niin, on todellakin totta että muslimikehonrakentajat käyttävät Suomessa steroideja.
    Näin myös Ruotsissa.
    Myös steroidirikollisuus on täysin muslimien hallussa.

    Suomessa kärysi kärysi "lelusalkuljettaja" steroidien tuonnista. Oli tunkenut niitä perseesensä ja alushousuihinsa.

    Oletko sama nimimerkki, joka aikaisemmin on viestinyt, että perussuomalaisiin liitetyt stereotypiat rattiraivoina suojatiellä ja sianlihansyöjinä proteiininlähteenä ja raiskaajina puoluekoneistossa ja päihteiden liikakäyttäjinä koskevatkin muslimeja?

    Äänestä

Ihan tavalliset perusuomalaiset voimanostajat harjoittavat antidopingtoimikunnan testien pakoilua työntämällä katetrin avulla toisen miehen virtsaa siittimeensä. Nykyisin menetelmää on vaikeampi harjoittaa. Tosin syyttävät nykyisin vessaan kanssaan astelevaa virallista valvojaa perussuomalaisella termillä homokyyläyksestä.

Äänestä

Soihtukulkuetta ovat olleet perustamassa juuri nämä samat steroidipäissään ihmisiä pahoinpitelevät kaljupäät eli Pohjoismainen Vastarintaliike Ruotsista ja sen Suomen osasto, joka haluaa luoda Suomesta natsistisen osavaltion osaksi Ruotsia.

Äänestä

Oikeeseen suuntaan ollaan menossa .

Äänestä
  • Kiitoksia hra Oikeasuunnalle!
    Tapaamme Töölön torilla 612 klo 18.00!

    Vasemmiston porkkana- ja salaatinvetoiset hyökkäysjoukot tulevat jauhautumaan pölyksi sotilaskoulutettujen jämerien marssijoukkojemme jaloissa!

    Äänestä

Me murkaamme heidät olen sissiluunnatti armeijan valiojoikoista joissa on taistelukomusta maamme rajojenulkopuolella ja takaan että näin tapahtuu .

Äänestä

On oireellista ns. soihtukulkueen osallistujia arvioitaessa, että he kirjoittelevat väkivaltafantassioitaan nimenomaan ketjuun, joka käsittelee huumemarkkinoita ja anabolisten steroidien levittämistä Ruotsin äärioikeiston keskuudessa.

Äänestä

Isänmaallinen soihtukulkueemme on päihteetön.
Vastaamme saame väkivaltaisen narkkaririvistön.
Mutta olemme ottaneet poliitikkojen ohjeista vaarin; emme anna pelolle valtaa!

https://www.youtube.com/watch?v=3yXuqMA7sFE&t=18s

Äänestä

Kyse on vastuusta.

Ihmisoikeudet ja kansalaisoikeudet alkavat meistä jokaisesta. Meillä on henkilökohtaisesti vastuu siitä, että oma toimintamme on eettisesti kestävää.

612 soihtukulkue on ihmisarvon vastaisten kansankiihottajien organisoima hajotusyritys, millä kansamme yhteisvastuullisuutta pyritään rikkomaan.

Se että siihen itsenäisyyspäivänä osallistuvat myös uusnatsit osoittaa, että sitä tukevat paitsi oman maamme, niin koko maailman vastuuttomimmat ainekset.

Äänestä

Ei Suomi tarvitse natseja, eikä vihervasemmisto anarkisteja, mutta ne ovat Suomalaisia joiden toiminta pitää kieltää. Mutta ahdasmieliset sopeutumattomat ikuisestielätettävät radikalisoituvat väkivaltarikoksia ja raiskauksia tekevät holtittomasti lisääntyvät kehitysmaamuslimit kaapuakkoineen, joita kehitysmaamuslimeista suurinosa on, ovat kaikki Suomen ulkopuolelta tulleita ja Suomeen kuulumatonta sakkia. Ei meillä Suomalaisilla ole mitään velvollisuutta pilata yhteiskuntaamme näillä loisilla, koska vain murto-osa näistä sopeutuu Suomeen, niin siksi kehitysmaamuslimeita ei pidä päästää yhtään Suomeen.

Äänestä

Viestisi sisältö on kauniisti ilmaisten hieman epä-älyllistä. Kiinnostavaa siinä on, että rasistejakin kiinnostavat natsien tavoin heidän osuutensa huumemarkkinoista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


nazit kirjoitti:

Suuren huumetakavarikon yhteydessä on pidätetty useita henkilöitä, kukaan ei ole syntyperäinen suomalainen.

Matut hallitsevat täydellisesti Suomen huumausainemarkkinoita:
http://mvlehti.net/2016/12/02/albanialaisliiga-yritti-suomen-huumemarkkinoille/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu