naisten homous on synti

Syntymättömyys on syntiä. Suomelle on parasta, että pysym
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alkuperäinen viesti

Äänestä

Aloittaja sammui kesken lauseen :D

2Äänestä

Parhaiten maksavia asiakkaitani ovat kiihkouskovaiset miehet. Homma on aina nopeasti ohi heidän kanssaan, maksavat reilusti ja poistuvat aina heti paikalta eivätkä jää juttelemaan tyhjänpäiväisyyksiä. Suurin osa heistä tykkää panna takaosastoon mutta muutamat kyllä nauttivat selvästi enemmän kunnon perinteisestä poskeen otosta. Yllättävän monet heistä haluaa huutaa Jeesuksen nimeä aktin aikana.

2Äänestä

Kommentoi aloitusta


syntiästisrt kirjoitti:

Syntymättömyys on syntiä. Suomelle on parasta, että pysym

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu