lentokapteenin kiitos jeesus ylistys

Jos lentäjä tai jokin ohjaamossa hokisi, kiitos jeesus. Sillä koneella en uskaltaisi
matkustaa mistään hinnasta.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En ole koskaan ollut lentokoneessa ja en erikoisemmin siihen kaipaakaan. Jos lennän niin mieluummin menisin koneeseen, jota ohjaa kristitty miehistö.

Äänestä

No entäpäs jos jo istuisit tuossa koneessa. En usko että hätälaskua sinun vaatimuksesta tehtäisiin. Hyppäisitkö laskuvarjolla alas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskaltaisitkosinä kirjoitti:

Jos lentäjä tai jokin ohjaamossa hokisi, kiitos jeesus. Sillä koneella en uskaltaisi
matkustaa mistään hinnasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu