Ensi vuonna peppu paljaana linnanjuhliin

Etsimme makkarafirmoista ponssoria, myyn persaukseen lihafirmojen tarrapaikkoja;
http://www.iltalehti.fi/iltvviihde/201612060220632_a2.shtml
Me olemme kapulaisia ja me harrastamme kaikkea mukavaa, ammuu, ammuu
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Keski-Suomen kepun aikamiespojat ja dipl.runkkarit tietustelee
jotta paljoko maksas tarra
" luhaa tarjolla, käyttämätöntä" ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VelmeriVääräleuka kirjoitti:

Etsimme makkarafirmoista ponssoria, myyn persaukseen lihafirmojen tarrapaikkoja;
http://www.iltalehti.fi/iltvviihde/201612060220632_a2.shtml
Me olemme kapulaisia ja me harrastamme kaikkea mukavaa, ammuu, ammuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu