Tänään ohjelmaa maaahanmuuttokriitikoista:
A-studio: Talk YLE TV1 To 08.12.2016 klo 21.05
Äärioikeisto uhoaa kaduilla - mitä he haluavat? Studiossa ex-natsi Esa Holappa, Supon Kari Harju, tietokirjailija Dan Koivulaakso ja kansanedustaja Juho Eerola. Juontajana Jan Andersson. #yleastudio HD
A-studio: Talk YLE TV1 To 08.12.2016 klo 21.05
Äärioikeisto uhoaa kaduilla - mitä he haluavat? Studiossa ex-natsi Esa Holappa, Supon Kari Harju, tietokirjailija Dan Koivulaakso ja kansanedustaja Juho Eerola. Juontajana Jan Andersson. #yleastudio HD
Vastaukset 22
Vanhimmat
Onkohan paikalla muita kuin Dan Kouvuklapi ja joku ex-natsi. Jos on joku maahanmuuttoa vastustava, todennäköisesti joku narkkari joka ei saa mitään järkevää sanottua.
Arveletko olevasi parempi sanoja? Hakeudu esiintymään
Kyllä siellä on vain ihan ääri realistejä joilla ei ole mitään " Unelmia " noista rikollisista mamuista. Että silleen.
Tuttua YLEN ohjelmistoa kuraa koko rahalla...............
Lue sinä vaan MV-lehteäsi
Aiheet on YLE:llä vähissä täytyyhän sitä ulkomaisen omistajan käskyjä noudattaa.......
https://www.youtube.com/watch?v=FIRT7lf8byw
Mitä sekoilet?
Samaa paskaa lässytystä viikosta toiseen noissa ohjelmissa ne on niin vitun sokeita ettei ne nää ongelmia muissa ku suomalaisissa pitääkö vääntää rautalangasta,jos et tiedä mitä kadulla tapahtuu niin kannattaa olla hiljaa.....
ÄÄRIVASURI dan koivuklapi, studiossa! tletysti kas kun ei Puusilmä Laine?
Ylen paskatookin pohjanoteeraus, sen tietää mitä siinä puhutaan kun tuo anarkistien älykääpiö danin pölkkypää vaahtoaa kuin hiiva tynnyrissä, kaiken kruunaa Jan Andersson typerästi hymyilevä tyhjäntoimittaja joka ei paljon päästä vastapuolta ääneen muuta kuin typerän hohotuksen jälkeen.
Yksipuoliseksi suvakkipaskaksi menee, tietokirjailija dan koivuklapi????? ÄÄLIÖ isolla ÄÄllä. Olisivat vaan esitelleet Anarkistipunikkiväkivaltaisena kuten totuus on!
Koivulaakso puhuu fiksusti
Onkos se muka vasta 36 vuotias? Vasurianarkismi vanhentaa.
ÄÄRIvassari Jari "Kumiluoti" Laine HUUSI poliisille kun häntä kuljetettiin poliisiautoon, ettei tahdo joutua samaan tilaan ”natsin” kanssa.
Silti poliisi kehtaa koittaa väittää ettei muka tiennyt että ÄÄRIvassari Jari "Kumiluoti" Laine ei ole uusnatsi ja siksi antoi sen lähes tappaa ruotsalaisen!
http://mvlehti.net/2016/12/08/helsingin-poliisi-antoi-anarkisti-jari-laineen-hakata-poliisiautossa-ulkomaalaisen-ei-tutkintaa/
LAitappa vielä joku uskottava linkki, tuo on sontasivustolinkki.
Katso itse missä kunnossa Emil Hagberg on:
https://static.ylilauta.org/files/ha/orig/jdjw5lje/Jari-Laineen-hakkaama-mies.jpg
Pelkuri paskoja vassarit!
Uskaltaa käydä vaan nippusiteissä ja käsiraudoissa olevan puolustuskyvyttömän kimppuun poliisiMaijan perässä.
Sitä vartenhan se tänne. Eipähän ollut turha reissu. Sai mitä pyysi.
Dan koivulaakso, väkivaltainen vihapuhuja ja anarkisti, kiihottaja ja valehtelija!
Hintti Anderrson antaa tälle paljon puheaikaa!
Älä enää valehtele
SUPOn tyyppi näköjään pelkään natseja eikä uskalla tuomita niitä kunnolla, vaan selittelee vain ympäripyöreitä.
Eihän niitä tarvi pelätä kun ne käyttäytyy ihan nätisti.
Toisin kuin sekopäiset vassarit ja mieltäosoittavat matut
olikos tämä tuskallista kuunneltavaa tälle palstalle kun keskustelemassa oli järjestön perustaja, persu, supo ja vasemmistolainen? Ja kaiken lisäksi kaikki olivat about samaa mieltä asioista pienillä vivahde eroilla
olihan se, nyt rasisteja vituttaa