Onko Venäjällä asiat nyt paremmin

Onko Venäjällä asiat nyt paremmin, ennen kuin valloittivat Krimin Ukrainalta?

Ainakin moni perhe on menettänyt poikansa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä järkeä on tehdä samoja avauksia, onko vitsit vähissä?

Äänestä

Normaalimäess... ajatukset kiertää kehää 50/60.
Sunnuntai-iltapäivä on pilattu suami24 natoilulla. Jouluvalot, tai olkoot vaikka pakkasukkovalot, on laittamatta. Ja muija ku hellakoukku, kun aikaa törsätty antinatoiluun ja muutenvaan nettiv...luun. ja yli 50v, kele.

Äänestä

Nyt ei voi keskustella aiheesta. Suruaika menossa.

Äänestä
  • Ihan kauhea tapahtui Syyriassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


G.Piste kirjoitti:

Onko Venäjällä asiat nyt paremmin, ennen kuin valloittivat Krimin Ukrainalta?

Ainakin moni perhe on menettänyt poikansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu