selkään metron rappusissa täysin yllättäen Berliinissä, ja hän lentää pää edellä alas portaita.
Mamuporukalta näyttää tekijä kavereineen.
Maikkarin videopätkä tapahtuneesta, joka on saanut paljon huomiota.
http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/video-jarjettomasta-vakivallasta-berliinin-metrossa-naista-potkaistiin-selkaan-yllattaen/6210246
Käsittämätön väkivallanteko, naista potkaistaan
19
69
Vastaukset
- HIRVENPERSE
eI NUO MAMUJA OLLEET VAAN LIEKSASTA KARANNEITA SUSIA JOTKA KIIRUHTI HIRVIPEIJAISIIN
- brouhahhhhaaa
Viherpiiperölle ottaa tiukille,. jos pari sutta lähtee hengiltä!
- kultuurisa-hedelmät
Eihän lieksasa ole matuja nähtykään kuin kyviä työihmisiä lieksan nostajia virittäjiä oikeen jooseppia ja ruattikin ottaas kaikki suomesta nämä kultuurin nostajat, kyn valtiontalous näillä niin pykää nousua.
tuossahan nämä valehteloovat taas kierosti hyväkkäät.
http://mvlehti.net/2016/12/13/ruotsalaispoliitikot-alkavat-jo-katua-avoimia-rajoja/
ruattalainen on aina ruattalainen - linnaan.vaan
Onpa törkeän näköistä.
- sionistit_vastuuseen
MV uutisoi Tästä kauan ennen juutalaissuku Bonnierin sionistista maikkaria.
- jokutolkkunäille
yksi noista härskeistä jo saatu kiinni, onneksi -potkasta ylärapu pääeel alas näin jotta tajuavat.
Raukkamainen teko.
Minulle kerran tarjosi kaksi nuortamiestä puukkoa opiskeluaikoinani Tampereella.
Tapahtui Rautatieasemalla ravintolaan laiturilta laskeutuvissa portaissa.
Hetken päästä juostiin peräkkäin miehet edellä karkuun, ja minä perästä halki asemahallin.
Niin käy kun erehtyy vika henkilöön.- julkeitalonsijoita
oli tätä ruakittavaa kermaa aivokääpiö pienen rahan takia täysiä koppapäitä
päreskoppapäitä - kuhan-kysyn
Joka kerta kun minä Lieksan metroon menen, niin katselen ympärille, seison tovin puun takana ja katson, että ei vain vieraita ihmisiä ole portaissa.
Kiitos sinulle avaaja, että sinä tuot näitä Lieksaa koskevia ongelmia esiin ?
On hienoa, että meillä Lieksassa on näitä työhön kykenemättömiä miehiä / naisia, että kun me tänäänkin työstä tulemme, te olette keränneet meille luettavaksi näitä tapahtumia. Hienoa !
Onkohan Etelä-Afrikassa tapahtunut mitään, mikä vaikuttaisi Lieksan elämään ?????- rahan-nielijät
Edestakaiset lomat ja kaikki tämä lieksalaisten rahoilla köllötelle ja tietysti tätä rahaa jaetaan vielä suvullekin ylimääränen.
lieksan käsittämättömät - Lieksan-persu
rahan-nielijät kirjoitti:
Edestakaiset lomat ja kaikki tämä lieksalaisten rahoilla köllötelle ja tietysti tätä rahaa jaetaan vielä suvullekin ylimääränen.
lieksan käsittämättömätKyllä sulla on poikaraasu pieni pipo ja vähän asiaa
jaksat päivät päästyen valittaa
ja minä en persaukinen usko, että se sinun rahoista - vierailekosrahat
joo ei mutta vievät tukeni, kyllä omistaan pitää pitää kiinni.
ja kaikin konstein - aloituksen.tekijä
Voi voi sentään, päiväsi on pilalla taas.
Kaikki eivät katsos ole lieksalaisia, jotka tänne kirjoittaa. Kuten en minäkään. - Matujakalisruakkia
Jakomielitautiselle matukauppiaalle ja muillekin vähäpojille tiedoksi-mitä kuoppaa lapsillemme kaivatte.
Ensi vuoden talousarvio on noin 5,6 miljardia euroa alijäämäinen, mikä katetaan ottamalla lisää velkaa.
Näin toteaa eduskunnan valtiovarainvaliokunta mietinnössään.
Valiokunnalle on tärkeää, että hallitus pitää kiinni jo sovituista säästötoimista samalla, kun verotus kevenee.
Ensi vuoden lopussa valtion velan arvioidaan olevan noin 111 miljardia euroa.
Talousarvion loppusumma on noin 55,5 miljardia euroa.
- Tämä ensi vuoden talousarvio pohjautuu oikeastaan jo selkeästi hallitusohjelmaan, sanoi valiokunnan puheenjohtaja Timo Kalli (kesk)
Kilpailukykysopimuksen ja merkittävien rakenteellisten uudistusten merkitys ei Kallin mukaan vielä ole kovin merkittävä, mutta niillä on luottamuksen ja ennustettavuuden kannalta merkittävä vaikutus.
Lisäresursseja valiokunta osoittaa noin 40 miljoonaa euroa. Suurimmat määrärahalisäykset, 12,4 miljoonaa euroa, menevät koulutukseen, sivistykseen ja esimerkiksi syrjäytymisvaarassa olevien nuorten tukemiseen.
Eduskunta aloittaa mietinnön käsittelyn hetken kuluttua.
STT
http://www.iltalehti.fi/uutiset/201612142200040524_uu.shtml
- ihailen
Mikä mies Kamuttaja on. On ollut kova jätkä aikoinaan.
- juuuhhh
Potkaisija on jäänyt kiinni, ja sen bulgarian mustalainen jolla väkivalta taustaa.
- Gjjjjk
Oho oho oho.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?591184Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11860Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75795- 53634
Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.83613Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45552Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt33537Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36524Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43503Tietysti olen varovainen,
ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä40501