Terveisiä vaan sinulle, tunnistat itsesi ja minut. mutta ei sen väliä enää koska olen sinun ex kämppis. Elit aika kovaa elämää varsinkin öisin, sinulla oli minun laskujeni mukaan ainakin kahdeksan irakilaista noin 2kk sisällä huoneeni seinän takana, ja voit olla ihan varma että menosi alkoi jo häiritä minun opiskelujani siinä omassa huoneessani ja se oli syy miksi lähdin. Toivottavasti aikuistut tuosta ja alat ottamaan itsestäsi vastuuta oikeasti! Miten sinä kehtasit olla noin monien kanssa näin pienellä paikkakunnalla? Mieti jos vanhempasi saisivat tietää todellisen luonteesi.
Mun kämppiksen yöelämä
RauhaMaassa
11308
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
horo mikä horo
Huorat ottaa maksun. Tuo paskannussija pani irakin paskoja huvikseen. Sai kuulemma parantumattoman taudin niiltä.
On ne niin ihania nämä Irakin pojat ja kestäviä. Yksikin laittoi minua ainakin kaks tuntia kylläkin kolme eri kertaa yön aikana
En meinannut kevelemöän kyetä aamulla.
Kaikkihan antaa, mutta kaikki ei anna kaikille.
Ootkos sinä se kaikille jakava ja haskaa tyännetään jokareikään -siis käynyttä elävää
Het alkajaisiksi jo tautisella munallaan, jolla on muitakin sontiaasia painanut kolunnut, levitti siin sunkin haskaas jokareihääs -ootsää törkee kapistus -histuus sehän lemuukin jookauaas, voi hiistuus, eiookkaan ihme, joss päässäs rupiaa himohaskat jylläämmään ja syömään aivojas järkeees haskan hapoilla ja matosillas.
Olikos niitä monta muuten rukaamas jaa saa anoit kyltumattomana, kylähän niitä saapi patterikoneitaki väsymättömämpiä vielä, mutta jokareikään omasa jupuuttamaan ja vaikkas yätäpäivää kulet kuin joulukuusi koristeltuna.
Oliko SPR;n hommissa.
Oli, on ja tuo "töitä" kämpille.
Voi tätä myötähäpeän määrää.
http://mvlehti.net/2015/09/22/suomalaisnainen-tanssii-irakilaismiehille/
Satuja ja tarinoita. Surkein on tuo aloottaja joka viihdyttää itteänsä kirjoottelemalla tuommoosta pikkutyhmaa täyttä paskaa. Onnettomia on myös elämän koettelemat raukat jokka uskotteloo ittelleen että tuollaanen juttu olis totta. Vaikka hyvin tietää jottei ole, tuntuu se raukkojen mielestä liian herkulliselta jo ajatuksenakin, niin että.
Voi pieniä. Parempaa pornolukemista ja katselemista löytyy netistä yllinkyllin. Ei kannata laueta näin köyhille trolleille.
Ai vain öisin :D Uteliaisuus kukoistaa, tarkkaa laskua pidetään, ootko nyt ihan varma kansalaisuudesta, vai kirjoitatko paskaa. Tais tuo uteliasuus häiritä sun opiskelua :)