Ottakaa Jumala Luterilaisesti vastaan

Sen sitä saat, kun PH:N sormet kastaa.

Palli Hiki, Palli Hien kun nenään nostaa ja niiskautaa
niin epäusko ja maallisuus kaikkoaa,,

Älkää tuottako surua Jumalan Palli Hielle,
jonka olette saaneet sinetiksi niiskauspäivää varten.
Eww nuuskista . 14:30 tänään
1<50
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Amen!

2Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kädet.ristiin.nenänalle kirjoitti:

Sen sitä saat, kun PH:N sormet kastaa.

Palli Hiki, Palli Hien kun nenään nostaa ja niiskautaa
niin epäusko ja maallisuus kaikkoaa,,

Älkää tuottako surua Jumalan Palli Hielle,
jonka olette saaneet sinetiksi niiskauspäivää varten.
Eww nuuskista . 14:30 tänään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu