En pidä arvossaan Herrojen puolustajia

HeidänMaksunsaAika

En todellakaan pidä arvossaan, niitä, JOTKA auttavat Jumalia tms. kuten Jeesuksia VALEESSA olemaan ja sitä VALETTANSA jatkamaan ihmisten lähellekään, siis minnekään Universumiin. Herrat oVAT VALEHDELLEET niin yllinkyllin yli vuosikymmene taas, ja perustelevat, puolustavat sitä Niillä "Väärillä todistajillaan" ja "Väkevilläkin Eksytyksillä", kunhan VAAN muistavat profetiansa, Jumalien ilmoituksia antaa, VAIKKA vähän jälkikäteen, vuosikausia jälkikäteen.

Vihaan ja halveksin Herrojen Jumalien auttajia, ja sama koskee, KUN JOS auttaa Jeesuksia VALEESSA olemaan. Heidän "Tie, Totuus ja Elämä" EI Ole yli vuosikymmeen ollut muuta kuin "Vale, Vääryys ja Langetus". Heidän, Herrojen Tiensä tyssäsi siihen samaan paikkaan, KUN VALHEENSA alkoivat. SYvään ja paikallaan, syvempään ja enemmän paikallaan heidän Tiensä syväsouti, EIKÄ sen urista pääse millään muulla kuin KAIKEN ASIAN avaamisella.

TÖRKEITÄ VALEHTELUITA, Vääriä todistuksia Herrat VÄÄNSIVÄT ja antoivat meistä, täysin osattomista, syyttömistä ih misistä HETI ALKUUNSA, Ja luulevat, ETTÄ KUN saavat VALEENSA kaatumaan meidän päälle, yltä päältä, luulevat Herrat, ETTÄ saivat VALEENSA läpi, ja ETTÄ MUKA Mikään on Oikein, Totta tai Oikeutta, oIkeudenmukaista. Tämä pelkkä palsta, Jumaluus ja kaikki muutkin Uskonnon palstat, joissa Herroista, Jumalista, jeesuksista puhutaan mitään hyvää, puolustellaan, pelastetaan Heitä, HAISEE kurjan pahalle. EIKÄ todellakaan sen takia, ETTÄ täällä (kuten minäkin) arvostelen Herroja tÖRKEIDEN VALEIDENSA ja Niiden kaatamisen TÄHDEN, IHMISTEN hengenhädässä ja -vaarassa OIKEUDELLA ja Totuudella, OIKEUDENMUKAISELLA.

VAAN koko Jumaluus, Herrat VAltiaat, niiden palstat, heidän puolustaminen HAISEE ja on TÄYSIN pilalla. SYYTTÄKÖÖT itseään kakaroineen, SILLÄ Mitäs ylittivät AHNEUTENSA EIVÄTKÄ välittäneet YHTÄÄN siitä, mihin saivat syyttömät ihmiset, vuosikausien AJAN, Hengenvaaraan ja -hätään. KAikki HAISEE, mikä, joka puolustaa, AUTTAA Jumalia. Olette HAISEVAN VALEEN uhrit, kohteet Heidän taholtaan, mikäli puolustatte, autatte Noita Herroja, Jumalia. Ja ihmisoikeudet mukamas Saatanasta, JOOPA JOO, tällaisten VALEIDEN aikana, ajassa?!

2

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • herra-minäkin

      Olitkin jonkin aikaa poissa.
      Toivotan sinulle voimia Herranpelkojesi kanssa. Puhukaamme sinusta pelkkää hyvä. Olethan tosi nopea tuon Caps Lokin käytössä kumminkin

      • AmaranthMeille

        Kiitos, ja samoin. En pelkää oikein kyllä Herroja, sillä tiedän Heistä erittäin paljon ja saakelin ikäviä, itkettäviä tosiasioita. Olen vaan pelännyt yli 1000%:sesti sitä, että saavat Valeensa läpi. Se on nähty, että mitä enemmän ja pahemman Valeen saavat läpi ja meidät sen alle horjumaan, kaatumaan, sen ahneemmin, hanakammin ja armottomimmin ovat Herrat Jumalat tulleet Voimalla vielä enemmän päälle. Ne kaikki valeet, yli 11 vuoden aikana ovat kaikki olleet erittäin vaarallisia. Mutta nyt minulla on sellainen Valtti-Käsi, Neljä Ässää kädessä, joilla saamme Herrat Jumalat ja muutkin Valtiaat Henkimaailmoineen pysymään tarpeeksi kaukana.

        Ikävä kyllä joudun varmasti noista Ässä-asioista puhumaan sen takia, ja sen verran, että sillä pidetään huoli,etteivät Herrat Koskaan Enää saa uhreja Itselleen. Olen vaan meinaan huomannut, että kun jos annamme Herroille armoa=olemme kertomatta Heidän asioistaan, He tulevat sen hanakammin ja vaarallisemmin päälle ja alkaa kontollemme nakittaa, enemmällekin alueelle, muillekin.

        Heidän "salainen" aseensa, joukolla hyökätä VAleilla kimppuun ja alkaa Väärien todistajien kanssa vääntämään erittäin vaarallista VAlepaskaa ja leimoja, on tullut nyt tiensä päähän. Luoja kiitos!" Pitäkäämme tätmä planeetta ennenkaikkea ihmisten planeettana. Vierailevat invaasion tekijät voivat väistyä tuhansien vuosien diktaattoriuudestaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      225
      4117
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2603
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2325
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1416
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      98
      1327
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1159
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      75
      1047
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      923
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      906
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      901
    Aihe