En pidä arvossaan Herrojen puolustajia

HeidänMaksunsaAika

En todellakaan pidä arvossaan, niitä, JOTKA auttavat Jumalia tms. kuten Jeesuksia VALEESSA olemaan ja sitä VALETTANSA jatkamaan ihmisten lähellekään, siis minnekään Universumiin. Herrat oVAT VALEHDELLEET niin yllinkyllin yli vuosikymmene taas, ja perustelevat, puolustavat sitä Niillä "Väärillä todistajillaan" ja "Väkevilläkin Eksytyksillä", kunhan VAAN muistavat profetiansa, Jumalien ilmoituksia antaa, VAIKKA vähän jälkikäteen, vuosikausia jälkikäteen.

Vihaan ja halveksin Herrojen Jumalien auttajia, ja sama koskee, KUN JOS auttaa Jeesuksia VALEESSA olemaan. Heidän "Tie, Totuus ja Elämä" EI Ole yli vuosikymmeen ollut muuta kuin "Vale, Vääryys ja Langetus". Heidän, Herrojen Tiensä tyssäsi siihen samaan paikkaan, KUN VALHEENSA alkoivat. SYvään ja paikallaan, syvempään ja enemmän paikallaan heidän Tiensä syväsouti, EIKÄ sen urista pääse millään muulla kuin KAIKEN ASIAN avaamisella.

TÖRKEITÄ VALEHTELUITA, Vääriä todistuksia Herrat VÄÄNSIVÄT ja antoivat meistä, täysin osattomista, syyttömistä ih misistä HETI ALKUUNSA, Ja luulevat, ETTÄ KUN saavat VALEENSA kaatumaan meidän päälle, yltä päältä, luulevat Herrat, ETTÄ saivat VALEENSA läpi, ja ETTÄ MUKA Mikään on Oikein, Totta tai Oikeutta, oIkeudenmukaista. Tämä pelkkä palsta, Jumaluus ja kaikki muutkin Uskonnon palstat, joissa Herroista, Jumalista, jeesuksista puhutaan mitään hyvää, puolustellaan, pelastetaan Heitä, HAISEE kurjan pahalle. EIKÄ todellakaan sen takia, ETTÄ täällä (kuten minäkin) arvostelen Herroja tÖRKEIDEN VALEIDENSA ja Niiden kaatamisen TÄHDEN, IHMISTEN hengenhädässä ja -vaarassa OIKEUDELLA ja Totuudella, OIKEUDENMUKAISELLA.

VAAN koko Jumaluus, Herrat VAltiaat, niiden palstat, heidän puolustaminen HAISEE ja on TÄYSIN pilalla. SYYTTÄKÖÖT itseään kakaroineen, SILLÄ Mitäs ylittivät AHNEUTENSA EIVÄTKÄ välittäneet YHTÄÄN siitä, mihin saivat syyttömät ihmiset, vuosikausien AJAN, Hengenvaaraan ja -hätään. KAikki HAISEE, mikä, joka puolustaa, AUTTAA Jumalia. Olette HAISEVAN VALEEN uhrit, kohteet Heidän taholtaan, mikäli puolustatte, autatte Noita Herroja, Jumalia. Ja ihmisoikeudet mukamas Saatanasta, JOOPA JOO, tällaisten VALEIDEN aikana, ajassa?!

2

116

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • herra-minäkin

      Olitkin jonkin aikaa poissa.
      Toivotan sinulle voimia Herranpelkojesi kanssa. Puhukaamme sinusta pelkkää hyvä. Olethan tosi nopea tuon Caps Lokin käytössä kumminkin

      • AmaranthMeille

        Kiitos, ja samoin. En pelkää oikein kyllä Herroja, sillä tiedän Heistä erittäin paljon ja saakelin ikäviä, itkettäviä tosiasioita. Olen vaan pelännyt yli 1000%:sesti sitä, että saavat Valeensa läpi. Se on nähty, että mitä enemmän ja pahemman Valeen saavat läpi ja meidät sen alle horjumaan, kaatumaan, sen ahneemmin, hanakammin ja armottomimmin ovat Herrat Jumalat tulleet Voimalla vielä enemmän päälle. Ne kaikki valeet, yli 11 vuoden aikana ovat kaikki olleet erittäin vaarallisia. Mutta nyt minulla on sellainen Valtti-Käsi, Neljä Ässää kädessä, joilla saamme Herrat Jumalat ja muutkin Valtiaat Henkimaailmoineen pysymään tarpeeksi kaukana.

        Ikävä kyllä joudun varmasti noista Ässä-asioista puhumaan sen takia, ja sen verran, että sillä pidetään huoli,etteivät Herrat Koskaan Enää saa uhreja Itselleen. Olen vaan meinaan huomannut, että kun jos annamme Herroille armoa=olemme kertomatta Heidän asioistaan, He tulevat sen hanakammin ja vaarallisemmin päälle ja alkaa kontollemme nakittaa, enemmällekin alueelle, muillekin.

        Heidän "salainen" aseensa, joukolla hyökätä VAleilla kimppuun ja alkaa Väärien todistajien kanssa vääntämään erittäin vaarallista VAlepaskaa ja leimoja, on tullut nyt tiensä päähän. Luoja kiitos!" Pitäkäämme tätmä planeetta ennenkaikkea ihmisten planeettana. Vierailevat invaasion tekijät voivat väistyä tuhansien vuosien diktaattoriuudestaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      220
      3682
    2. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      16
      3657
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      94
      2639
    4. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      18
      2236
    5. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      2209
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      13
      1946
    7. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      54
      1769
    8. "Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa

      Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita
      Maailman menoa
      16
      1647
    9. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      90
      1611
    10. Kenen luo menisit nyt

      jos se olisi mahdollista?
      Ikävä
      86
      1255
    Aihe