Tiltu on seonnut täysin

Tiltu: "Luultavaa on että kun Sauli Niinistö käskee Suomen nuoret Usan ja Naton sotaan ja antaa hyökkäyskäskyn ja Soini pitää kannustuspuheita niin Suomen kansa nousee kapinaan."

Luultavaa on, että tiltu valehtelee taas poskettomia. Uskooko joku?

"Sen jälkeen Sauli Niinistö, Soini antavat komennon tappaa niskuroiva Suomen kansa, mutta Venäjä ja YK tulevat väliin pelastamaan kansan."

Aina vain paranee. Verenhimoisia ovat nämä tiltut, mutta niinhän maanpetturien kuuluu ollakin.
12118
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kun Tiltut juo kaikenlaista paska, pelkkä paska on päässäkin.
Bojarisnik on paras venäjän trollien juoma. Köyhän kansa iloa, juodaan hajuvetta Odekolon ja Bojarisnik.

1Äänestä
  • Eau de cologne tuoksuu hyvältä, joidenkin mielestä.

    Äänestä

  • Jotkut jopa dokaavat "kolinaa" .... edelleen. ;-)

    Äänestä

Tiltujen valeet menevät jo yli kaiken ymmärryksen.
Ei tuollaiseen soopaan kukaan usko.

1Äänestä

Sauli Niinistön mainostoimiston tiltulta jää huomioimatta se että Sauli Niinistö itse on kolminkertainen maanpetosmies, joka ei osaa hoitaa presidentin tehtäviä vaan vahingoittaa koko presidentin instituution uskottavuutta

Äänestä

Tiltun jutut ovat aina olleet täysin järjettömiä.

1Äänestä

Niinistön mainostoimiston tiltu on vaan niin tyhmä ettei pysty hahmottamaan realiteetteja

Äänestä
  • Lopettakaaryssän tiltu bojarishnik juonti, realitetti on kyllä toinen kun venäjän tultu kuvittelee.
    Ei venäjällä hyvä elämä eikä pakfak lentää.

    1Äänestä

Tiltun hourailut ovat esimerkki siitä, mihin heikäläiset haluaisivat viedä tämän maan. Omalta osaltani sanon tiltuille: ei kiitos.

1Äänestä

Oletko terve?
Kaikki aloitus mukaan lukien, samalta aasilta.
On tulossa natodildolle yksinäinen joulu.

Äänestä
  • Heinäluoma on Niinistön persereiän nuolija. Jollain ilveellä tuo heinähattukin on saatu valjastettua Niinistön mainostoimiston tiltutrolliksi. Pelle koko mies kuitenkin ja tyhmä kuin saapas. Saatanan demaripieru

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


MeNotTiltu kirjoitti:

Tiltu: "Luultavaa on että kun Sauli Niinistö käskee Suomen nuoret Usan ja Naton sotaan ja antaa hyökkäyskäskyn ja Soini pitää kannustuspuheita niin Suomen kansa nousee kapinaan."

Luultavaa on, että tiltu valehtelee taas poskettomia. Uskooko joku?

"Sen jälkeen Sauli Niinistö, Soini antavat komennon tappaa niskuroiva Suomen kansa, mutta Venäjä ja YK tulevat väliin pelastamaan kansan."

Aina vain paranee. Verenhimoisia ovat nämä tiltut, mutta niinhän maanpetturien kuuluu ollakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu