Hollantilaisella hedelmöitysklinikalla mennyt luovutetut spermat sekaisin. Kiva ylläri valkoihoiselle pariskunnalle kun syntyy kauan kaivattu jälkeläinen ja se on mustaihoinen, se voi käydä ainakin isännän huumorintajun päälle jos ei sille tulokkaalle ole palautusoikeutta.
Vääränvärisiä tenavia syntynyt Hollannissa
ElmeriKauvatsalta
14219
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kloriitti valkaisu ja kivipesu
Järkyttävää, jos asia on tahallisesti aiheutettu, siis valittu musta luovuttaja, kun sitä ei ole pyydetty.
Tähän on tultu, siionisti-totalitaristit työntävät byrokratiasta, kaupan tuotteista, terveystuotteista, järjestyksen valvonnasta, lasten koulutuksesta kaikesta sitä, että väki varmasti sekotetaan ja valkoinen genosidi varmistuu.
Lopulta käy niin, ettei kukaan uskalla lisääntyä, koska hallinnot tekevät tahallista haittaa ihmisille näin. Valkoinen katoaa, ellei kukaan pidä puolia. Poliitikoilla hyvä pelata tätä obama-clinton-soros pokeria, kun itse eivät enää lisäänny ja jäävät eduskunnasta suoraan eläkkeelle, mikään ei tule väliin tekemään haittaa.
todennäköisesti akka käynyt salaa panemmassa mustaa miestä.
Se on parasta hedelmöityshoitoa!
Kyseessähän on ns. "suvakkien matukepponen" eli konstikeinojen huipentuma...
Sikälis tavallaan ihan oikein mitäs antavat matujen luovuttaa spermaa...
No ämmät muutenkin levittävät haaransa "tulijoille" ja aivan kiimoissaan. Tulee niitä kikkarapäitä muutenkin kuin pelkästään keinosiemennyksen kautta. Jollekin lepakkosuvakki parille tämmöinen olisi "taivaanlahja" suorastaan.
Herääkin kysymys:
Oliko hedelmöitysklinikalla "moniosaajia" töissä..?
Kyseessä saattaa tosin olla(niinkuin todennäköisesti onkin) täysin tahallinen teko ilman "moniosaajien" panostakin.
Hedelmällisyysklinikka ? ja nimettömälle tuojalle maksetaan spermasta tai munasolusta.
Naapurit keräsivät kolehdin ja maksoivat spermapankintädille, jotta oikein innokkaiksi natseiksi tunnettu pariskunta saisi väriä perhe-elämäänsä. :)
Briteissä perheeseen syntyi kaksoset. Toinen oli vaaleaihoinen ja toinen ruskean musta. Isää ajatutti asia ja hän potki jonkin aikaa käpyjä, kunnes kysäisi vaimoltaa, mistä moinen on mahtanut aiheutua. Muija oli sitä mieltä, että keinohedelmöitysklinikalla oli pipettiin ehkä jäänyt kuntakinten siemeniä ja sillä samalla hänet oli sittemmin astutettu. Kyllähän se sittemmin selkisi, että rouva oli ajatellut lapsettomuuden vian piilevän hänen eguissaan ja ajatteli että voisi jakaa römpsää tulematta tiineeksi. Niin ei ollut.
No aviomiehen ei ollut asiasta kuitenkaan olla millään lailla pahoillaan, koska ei ollut kummankaan kyseessä olevan äpärän biologinen isä. Helevetin velttomulukku.
Kannattaa vaatia arjalaista. Voi olla että saat.
Maho vai velttokulli?
Mukka mukulalle on kiva kun syntyy etuoikeutettuun asemaan, kunhan vaan pysyy Euroopassa. Kaikki on aina ilmaista ja jos sattuu töpeksimään, voi aina syyttää muita rasisteiksi. Kyllä hyysärit ja suvakit sitten huolen pitää - verovaroilla tottakai.