Homostelusyntiliittolaki on laiton laki

Seurauksia tulossa , itsellä verenpainemittari huutaa hoosiannaa, kostoansa odotan https://www.youtube.com/watch?v=h0nNSqjqQ-Y
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oletko hulluksi tullut, vai mikä sinua vaivaa?

Äänestä
  • Kiitos vaan kun pilasit yöunet! Nyt en pysty nukkumaan koska en saa ajatusta pois päästäni siitä että harrastat irstasta anaaliseksiä toisen lihaksikkaan hikisen karvaisen miehen kanssa! Hyi yök yök yök!

    JEESUS AUTA JEESUS AUTA JEESUS AUTA
    TSAIJAIAI TSAIJAIAI TSAJAIAI

    LELELELELELELELELELE UUUUUUUUUUO!


    OUH OUH OUH TSIKI TSIKI
    HOOSH HOOSH HOOSH!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LiikenteenKatkaisutKetti kirjoitti:

Seurauksia tulossa , itsellä verenpainemittari huutaa hoosiannaa, kostoansa odotan https://www.youtube.com/watch?v=h0nNSqjqQ-Y

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu