on että vihreistä, Kari puheenjohtajanaan, tulis suomen päähallitus puolue. Ja sit samassa hallituksessa olis vielä vasurit ja rkpläiset. Silloin suomen asioista päättäisi oikea islam imuri -koalitio. Tämän seurauksena suomi islamisoituisi sellaista vauhtia ettei siinä kukaan enää pysyisi mukana. Täällä olisi rajat täysin auki kaikille maailman musuille oli niillä papereita tai ei.
Pahin uhka suomelle
vaaranmerkitilmassa
7112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Viherkommunistit pitäisi häätää Suomesta tekemästä tuhojaan. Painukaa prklleen natsit vtuuun Suomesta.
Toivottavasti keväällä uurnilla ihmiset ymmärtävät olla äänestämättä viherkuplalaisia.
Jos vihreät pääsisivät valtaan, olisi ihmisten pakko pudottaa asuntojensa lämpötila 5:een, koska energian hinta nousisi niin ettei olisi varaa lämmittää enempää. 30 asteen pakkasissa huurteisista ikkunoista sitten katseltaisiin joka puolella seisovia tuulimyllyjä, myös lavat seisoisivat, koska tuulivoimaa ei ole silloin kun sitä eniten tarvitsisi. Kovilla pakkasilla ei juuri tuule.
Ja yksityisautoilla ei myöskään olisi varaa ajaa.
Eliitillä tietysti olisi varaa vaikka mihin kuten tähänkin asti, siitä myös vihreät pitäisivät huolen. Ja vasurit komppaisivat tätä jopa enemmän kuin RKP.
Sellainen olisi vihreä Suomi, paitsi että loisivia ulkomaalaismutakuonoja olisi pari miljoonaa.
Vihreiden laskutaito ei ole paras mahdollinen.
Pitäneekö paikkansa, että viherpiipertäjä Kari Emma olisi heilastelut viherkollegansa Ville Niinistön kanssa. nähty jopa pussailevan!?
Että silleen.
Kuvat kertokoot poliitikkojen piirileikistä puolueisiin katsomatta.
http://mvlehti.net/2016/07/18/onko-emma-karilla-ja-ville-niinistolla-salasuhde
Tämä video osoittaa kuinka yksinkertaisia ovat vihreät, B.Z lyttää Niinistön suohon
https://www.youtube.com/watch?v=0eOv5ZDzvZ0