Hei!
Mulla ois kysymys yaz e-pillereistä jos jollain on kokemusta. Mulla on ollu kyseiset pillerit käytössä noin 2.vuotta. Mulla oli ennen sitä tosi isot vuodot jotka kesti n. viikon, mutta kun aloitin pillerit vuoto lyheni neljäksi päiväksi ja pieneni merkittävästi. Nyt mulla on alkanut pari kuuakautta sitten tulemaan sen 4 normaalin vuoto päivän jälkeen vielä ainakin 3 päivää vaan sellaista pientä tiputtelua. Mistähän tämä voisi johtua? Vai onko se vaan täysin normaalia vaihtelua?
Yaz-pillerit
Eitietoa
0
90
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 123169
- 181801
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit191642En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321555- 731553
- 231511
- 281360
Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91334Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111284Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui341262