Veikkauksia ajankohdasta sekä toteuttamistavasta?
Trumpin eliminointi
HLC
7178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miksi eliitti eliminoisi omaansa jonka masinoi valtaan hienolla sumutuksella joka upposi salkkeja myöten.
Petos on jo tapahtunut, ei tarvita sen enempää.
Vai tarkoitat että koska amerikan teepussi-lampaat herää siihen että Demarit ei koskaan vieneetkään aseita, mutta rebut vei kaikki rahat ja jätti velat maksuun?
Tuo saattaa vielä tapahtuakin.
Trumpin eliminoinnin sijaan voitaisiin arvuutella koska tulee seuraava massiivinen false-flag isku? Amerikoissa kun ei olla sellaista nähty sitten kun viimeksi oli rebu pressa, rebu kongressi ja rebu senaatti.
Silloinhan sen masinointiin meni puolitoista vuotta, tuleeko tällä kertaa nopeammin?
Ja lähdetäänkö sotaan Iraniin vai Venäjälle?
Jos sumutus on totta, mielenkiinnolla odotan vallanvaihdon jälkeistä uutta takinkääntöä/takinvaihtoa. Jos ei, FalseFlag tulee jo tammikuussa. Jos ei jo voudenvaihteessa.
http://yle.fi/uutiset/3-9380464
www.iltalehti.fi
www.iltasanomat.fi
Ei sanaakaan tästä Putinin vedosta. Ei mitään.
Nyt sen sijaan Isis hyökkää lappiin
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000005027711.html
Jos uutta sotapesäkettä Trump ei suostu järjestämään maailmalla niin taitaa CIA:n vastatoimepiteet olla jo käynnissä???
USAssa on aina ollut varjohallitus joka on myös sotilasjuntta öljy-yhtiöitten varoilla.
Nyt ei tarvita enää sotilasjunttia öljyrahoilla, kabinetissa istuu öljyfirman CEO ulkoministerinä. Takaa että sinäkin saat polttaa bensaa vielä lopun elämää.
:D
Eivät enää vaivaudu edes varjoilemaan, toiminta muuttuu avoimeksi. Eiköhän sieltä tule joku iso jytky jossa sähköautot kielletään epäisänmaallisina. Ja kun Amerikka sanoo EI sähköautoille, ei muilla ole vaihtoehtoja.
Sähköautokielto saatetaan vain pukea "akut on vaarallisia" teeman alle, aloittajana kampanjassa oli Samsung. Seuraavana alkaa paukkumaan Teslat kunhan saavat softapäivitykset valmiiksi.
Ja miten niin "uutta sotapesäkettä Trump ei suostu järjestämään"?
Aikoo sanoa irti Iran sopparin jolla siirrettiin sotaa Irania vastaan ainakin parilla vuosikymmenellä. Sopparin irtsaus takaa että ennen kuin Trumpin kausi lakkaa Iranissa on Amerikkalaiset tankit turvaamassa Persian öljyt omaan laariin.
Toinen hyvä kohde on Pohjois-Koreassa, tätä varten Trump on viilaamassa nuket uusiksi. Maa pitää saada säteilemään yhdellä osumalla ettei tule vastaiskuja.
Trumpkin haluaa sotaa koska ainoastaan sodalla saadaan Amerikka Suureksi Taas. Ainoastaan sodalla rebu-omisteinen aseteollisuus boottaa kunnolla.
Mutta ensin saamme False-Flag iskun, ja se on massiivisempi kuin 9/11. Symbolisesti se voisi olla Chicagossa, johtuen Obama kytköksistä. Tai sitten Trump vain kostaa New Yorkille selänkäännön.
Moniko muuten tajusi että Donald Trump on 11 kirjainta, ja 45. pressa, 4 5 on 9.
Hiukan kiusallista kuunnella Trumpin voivottelua kun keskustelijoiden tiedot juuri vain valtamediasta.
Todella kiusallista huomata että salkit sokeutui Trump kiimassaan pahasti sille että pankki-eliitti miehitti vaihtoehtomedian omaksi tiedotuskanavakseen saadakseen massat edustajansa taakse.
Mitä pitää tapahtua ennenkuin heräävät?