Lisää turvapaikanhakijoita Suomeen

Edes pakolaisleirien naiset eivät uskalla mennä vessaan yöllä, raiskauksen pelossa. Nämä kaverit tänne vaan, naiset ja lapset saa jäädä leirille.
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä turvapaikan, ovat elintasosurffaajia, etupäässä isoja karvaperse äijiä, Suomen oppositio haluaa näitä lisää tänne vetosivat hallitukseen matujen määrä pitäs kymmen kertaistaa välittömästi,,,

Äänestä

Emmää nyt niin hirveän innokkaasti olisi noitakaan raiskaajia tänne haalimassa, mutta sehän on mm feministien tahto.

Äänestä

Kansa nousuu ja ajamaan ne vittuun kun valtio ja virkavallasta ei ole tasan mihinkään.
Nuoria sotilaita niitä kyllä riittää, missä naiset lapset ja vanhukset?
Enkä tarkoita noita täyspartalapsia.
Hyi kertakaikkiaan helvetti.

Äänestä

Yksittäistapauksia. Raketti perseeseen ja laukaisu kohti etelää... phiuuuuu.....POKS

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ghhghgghhghgh kirjoitti:

Edes pakolaisleirien naiset eivät uskalla mennä vessaan yöllä, raiskauksen pelossa. Nämä kaverit tänne vaan, naiset ja lapset saa jäädä leirille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu