Syntijuhlapäivät

Syntijuhlapäivät on ohi kun Joulu Jeesuksen syntymäjuhla ja uudenvuoden rakettien ampuminen on taas ohi.
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin. Tapahan alkoi jo Mesopotamiassa. Kunigas Yrpä III tappoi kaikki vastasyntyneet, koska joku oli varastanut kunikaan pornonuolipääsavitaulut. Tästä huolimatta niitä ei koskaan löytynyt. Huhuja on, että ensimmäinen jt Onanias Onanialainen olisi pornosavipäätaulut kähveltänyt, ja ne olisivat pryyklynissä piilossa kaikkeinsta pyhimmässä paikassa. Samassa paikassa on myös mm. jessulin jatsarit, kilo jessun happamatonta napanöyhtää, Kaifaan kikkeli ja mooseksen munat spriipullossa marinaatissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Syntisiäjuhlia kirjoitti:

Syntijuhlapäivät on ohi kun Joulu Jeesuksen syntymäjuhla ja uudenvuoden rakettien ampuminen on taas ohi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu