Komeetta syöksymässä Maahan

Osuisipa lähi-itäläisiin.
16199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

..ei se osu. Israel väistää sen...

Äänestä

Niinhän niitä on syöksymässä jatkuvasti. Olisiko jotain tietoakin tästä tapauksesta, vai oliko pelkkä oma aivopierusi?

1Äänestä

Äänestetään, mikä olisi suosituin osumapaikka.

Mogadishu?

Äänestä
  • Arkadianmäki!

    1Äänestä

  • Pjongjang, Teheran, Damaskos, Moskova, Peking tai mikä tahansa Afrikan osa Etelä-Afrikkaa lukuunottamatta

    Äänestä

  • Itse toivoisin arkadianmäkeä, kunhan olisi kuitenkin sen verran pieni kappale että tuhoaisi vain helsingin ja lähiympäristön. Näin pääsisimme kerralla kaikesta paskasta eroon.

    1Äänestä

Helsinki olisi hyvä komeetan laskeutumispaikka, suopohjainen maa joten kovin suurta värinää ei aiheutuisi tärkeille asutuspaikoille. Tietenkin mitä syvempi sen parempi monttu

Äänestä

..Saudeissa muuan Mekka..oli muuten suomen tykistö kohde nimenä, kun ryssät hyökkäsivät tali-ihantalassa...

Äänestä

Joukossa hyviä ehdokkaita. Mogadishu johtaa tällä hetkellä.

Äänestä
  • Mieluummin Saudeihin, niin loppuisi ainakin sen wahhabismin levittämisen rahoitukset - se voisi muuttaa aika paljonkin asioita parempaan..

    Äänestä

Tulis oikein iso, ja täräyttäisi Mekan paskaksi, niin että vastarannalla, eli siellä Afrikan sarvessa asti tuntuisi.eli tsunami sinne sitten jälkipalaksi, nam!

Äänestä

Ei ehkä kannata toivoa, koska osuman pitäisi olla niin täydellinen, että puolet aavikkokulttisteista lähtis taivaan tuuliin heti sen siliän tien.

Muutenhan ne tunkee entistä enemmän Eurooppaan laittomina maahantunkeutujina...


Ps. Muuten olen sitä mieltä, että noita matuja voitaisiin alkaa pakata isoihin lieriöihin ja lähettää lähimpään mustaan aukkoon kulttuureita rikastuttamaan.
Suvakkeja voitaisiin myös laittaa surutta samaan kyytiin, jos halukkuutta puolestaan löytyy...

Äänestä

Toivottavasti ei osu mihinkään sellaiseen paikaan, josta aiheutuisi pakolaisaalto Eurooppaan. Jenkit ovat turvallisen kaukana vetten takana ja siellä asuu muutenkin huonoa väkeä, joten sinne mielummin.

Äänestä

Mekassahan on jo joku barbaarien palvoma taivaalta pudonnut kivi. Sinne siis sopisi tippua lisääkin? Eipähän tarvitsi Trumpin sitten nukettaa sitäkään.

Äänestä
  • Nukettamisella et liene tarkoita nukkehallituksen perustamista?

    Äänestä

  • Eihän tyhjään kaupunkiin kannata jakaa edes Setä Samuli -nukkeja.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ToivooSuomenKansa kirjoitti:

Osuisipa lähi-itäläisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu