veljeni katosi..

Pian tulee kuukausi siitä kuin tsunami Intian valtameressä vei veljeni jälkiä jättämättä meren syvyyksiin. Miten kukaan voi toipua tällaisesta katoamisesta? Sinua veljeni olisi tarvittu täällä meidän jokaisen luona. Milloin tämä painajainen loppuu??

veljensä menettänyt
11044
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen todella pahoillani puolestasi.
Jaksamista sinulle ja perheellesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siskosi ja perheesi kaipaa.. kirjoitti:

Pian tulee kuukausi siitä kuin tsunami Intian valtameressä vei veljeni jälkiä jättämättä meren syvyyksiin. Miten kukaan voi toipua tällaisesta katoamisesta? Sinua veljeni olisi tarvittu täällä meidän jokaisen luona. Milloin tämä painajainen loppuu??

veljensä menettänyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu