Tekeekö Janitskin Trumpit?

MV lehden perustaja Ilja Janitskin on ilmoittanut että on presidenttiehdokkaana seuraavissa vaaleissa.Jos haluat että muslimitunkeutujat palautetaan kotimaihin ja että kantasuomalaisten asioista välitetään,täytä kannattajakortti!Takuuvarma muutos tulossa asioihin.
381
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokoomus/Yle/Nato päivitys

Äänestä

Janitskin muuttaa suomen suunnan!

1Äänestä

ainakin on vaihtoehto näille vitun tunareille!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TuuletMuutoksen kirjoitti:

MV lehden perustaja Ilja Janitskin on ilmoittanut että on presidenttiehdokkaana seuraavissa vaaleissa.Jos haluat että muslimitunkeutujat palautetaan kotimaihin ja että kantasuomalaisten asioista välitetään,täytä kannattajakortti!Takuuvarma muutos tulossa asioihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu